Kapat

Kardeş Çocukları 19. yeni bölüm fragmanı: Kardeş Çocukları 18. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Kardeş Çocukları 19. yeni bölüm fragmanı: Kardeş Çocukları 18. son bölüm izle
kardes cocuklari 19 yeni bolum fragmani kardes cocuklari 18 son bolum izle 76790 - Kardeş Çocukları 19. yeni bölüm fragmanı: Kardeş Çocukları 18. son bölüm izle

Kardeş Çocukları 18. bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin kadrosuna ünlü oyuncu Cem Davran da katıldı. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, ve ’nun yer aldığı dizinin yeni sezon bölümünde; Herkesin hayatını değiştiren karanlık günün ardından aylar geçmiş, Ümran, Yıldırım’a karşı duyduğu derin vicdan azabıyla Karalılar’daki çilehanesine kapanmış doldururken, boşanmak için sayan Umay artık hedefine kilitlenmiş, özgür ve güçlü bir kadın olarak Hayat’a deyip Yıldırım’ı kazanacağı güne yürüyor. Peki Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kardeş Çocukları 18. son bölüm izleme linki…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KARDEŞ ÇOCUKLARI 18. SON BÖLÜM İZLE

Saner ailesiyle sarsıcı bir geçmişe sahip olan güçlü ve tekinsiz iş adamı Adnan Harmancı, kızı İdil’in ölümünün hesabını sormak üzere, bütün hızıyla Yıldırım’ın ve Yıldırım’ın değdiği herkesin hayatına girer. Diğer yanda Hayat, Savaş’ın teyzesinin oğlu olduğu yalanına inanarak, Savaş tarafından oyuna dahil edilmiştir.

k1 - Kardeş Çocukları 19. yeni bölüm fragmanı: Kardeş Çocukları 18. son bölüm izle

Savaş, Hayat’ı Umay’a karşı elini güçlendirmek için kullanmak isterken, ona olan duygularının değişmesiyle köşeye sıkışmış durumdadır. Annesinin bir an önce İstanbul’a geri dönmesini isteyen Hayat’ın karşısına çıkan gizemli yabancı, Savaş ve Hayat arasındaki dengeleri iyice sarsarken, Ümran’ın Rezzan’ın uzattığı eli tutmasıyla, kartlar herkes için sil baştan dağılır. Ümran’ın attığı cesur adımla birlikte herkes için yepyeni bir dönem başlar.

Savaş’ı görüp, bir kez daha Umay’ın oyununa geldiğini anlayan Ümran çılgına döner. Yıldırım’ın gözünü açmaya çalışır fakat hiç ummadığı bir tepki alır. Hayat’ın da devreye girmesiyle birlikte Umay’ın oyunu tamamen raydan çıkar.

k2 - Kardeş Çocukları 19. yeni bölüm fragmanı: Kardeş Çocukları 18. son bölüm izle

Savaş’ın, Umay’ın tüm ikazlarına rağmen Hayat’la tanışması, Umay için de sürpriz olan bir süreci başlatır. Kurduğu oyunda erken fire veren Umay, Ümran’ı kontrol altında tutmak için yeni bir hamle yaparken, Ümran’ın ilk kez Umay’ın bile hesaplayamadığı planları vardır.

Umay ve Ümran arasında kartlar yeniden dağıtılırken, arka arkaya aldığı ağır yenilgilerle bozguna uğramış olan Reşat, bu kez başladığı işi bitirmeye kararlıdır. Nasıl bir tehlike altında olduğundan habersiz olan Umay, yalanları ortaya çıkmasın diye daha önce hiç olmadığı kadar ileri giderken Ümran ise artık oyunu bozmaya hazırdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.