Kapat

Hercai yeni sezon ne zaman? Hercai 13 bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı

Anasayfa
Dizi Hercai yeni sezon ne zaman? Hercai 13 bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı
hercai yeni sezon ne zaman hercai 13 b l m tan t m fragman yay nland WQxkxSSu - Hercai yeni sezon ne zaman? Hercai 13 bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı

Akın Akınöz, Ebru Şahin, Macit Sonkan, Ayda Aksel üzere oyuncuların nokta aldığı Hercai, yeni dönemi ile sevenlerinin önüne çıkmaya hazırlanıyor. Hercai’nin merakla beklenen 13. kısım tanıtım fragmanına Miran ile Reyyan birbirine girecek ve Reyyan adeta isyen edecek. İşte, Hercai yeni seri tanıtım fragmanı ve ekranlara döneceği tarihle ilgili malumatlar.

HERCAİ YENİ SERI NE HENGAM?

12. kısmı ile dönem finali yapan Hercai yeni dönemi ile 20 Eylül Cuma akşamı Atv ekranlarında başlıyor.

HERCAİ 13. KISIM TANITIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DÖNEM FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Bütün yaşananları açıklamak ve yine itimadını kazanmak için Reyyan’dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşılaşır. Ahir Reyyan’ın tarafını öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran’la bir sefer daha karşı zıdda gelir. Azat’ın, Gönül’ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için hakikat olduğunu düşündüğü kararı verir. Gayri yandan Azat’la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca denetimini kaybetmemek ismine son hamlesini yapar lakin bu durum hadiselerin hiç varsayım etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.