Kapat

Hercai 13.Bölüm 3. Fragmanı (Yeni Sezon)

Anasayfa
Fragman Hercai 13.Bölüm 3. Fragmanı (Yeni Sezon)

13.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni sezonu 20 Eylül Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü, ve Gülçin Santıroğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai bu hafta yayınlanacak mı?

’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Bütün yaşananları açıklamak ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan’dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşılaşır. Sonunda Reyyan’ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran’la bir kere daha karşıya gelir.

Azat’ın, Gönül’ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir. Diğer yandan Azat’la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek adına son hamlesini yapar ama bu durum olayların hiç tahmin etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.