Kapat

Harbiye’de ‘Tarkan Zamanı’

Anasayfa
Galeri Harbiye’de ‘Tarkan Zamanı’
harbiyede tarkan zaman PXFGaTCx - Harbiye'de 'Tarkan Zamanı'
harbiyede tarkan zaman 0 UsE52v1f - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'

Ünlü şarkıcı , ’da hayranlarıyla bir araya geldi.

Hitt Prodüksiyon ve Atlantis Yapım işbirliğiyle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sahne alan sanatçıya müzikseverler yoğun ilgi gösterdi.

harbiyede tarkan zaman 1 dQqAymdZ - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'
Geçen yıl Harbiye’de vermeyen Tarkan, bu yıl ‘Tarkan Zamanı’ başlıklı dizisinin ilkinde, Harbiye sahnesini özlediğini ve bu sahnenin enerjisinin farklı olduğunu söyledi.
harbiyede tarkan zaman 2 2WFWbyNP - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'
Ünlü şarkıcı, çok heyecanlı olduğunu dile getirerek, yağmura ve soğuk havaya rağmen hayranlarının kendisini konserde yalnız bırakmamasından dolayı herkese teşekkür etti.

“KEŞKE HEP ÇOCUK KALABİLSEK”

harbiyede tarkan zaman 3 qInxQNLA - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'

Son albümü “10” da yer alan “Biz Çocukken” adlı şarkısını çok özel bulduğunu dile getiren Tarkan, esere dair şunları söyledi:

“Unuttuğumuzu düşündüğüm zamanları, çocukluğumuzu hatırlatmak için yazılan bir şarkı bu. Çünkü büyüdükçe galiba naif duygulardan uzaklaşıyoruz. Hayatın kaygılarından, zorluklarından dolayı bir yük biniyor omuzlarımıza ve o çocukluk masumiyetimizi yitiriyoruz, kirleniyoruz gibi biraz geliyor bana. Keşke hep çocuk kalabilsek ve içimizdeki çocuğu olduğu gibi koruyabilsek diye düşünüyorum. Kızımı her gördüğümde, her sabah uyandığımda o safiyeti görüyorum ‘ah keşke bizde böyle kalabilseydik’ diyorum.”

harbiyede tarkan zaman 4 TuZqEtTV - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'
Ünlü şarkıcı, baba olmanın inanılmaz bir duygu olduğunu dile getirerek, “Babalık gerçekten çok iyi gidiyor ve dünyanın en muhteşem duygusu, ötesi yok bence. Annesi de bir o kadar dünya şahanesi.” ifadesini kullandı.
harbiyede tarkan zaman 5 TCtni6ld - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'
Konser boyunca dans ederek şarkılarını seslendiren sanatçı, aralarında “Yolla”, “Kış Güneşi”, “Kayıp” ve “Vay Anam Vay”ın bulunduğu eski ve yeni albümden birçok hit parçasını hayranlarıyla birlikte söyledi.
harbiyede tarkan zaman 6 j6RGl5cl - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'
İki bölümden oluşan konserde Tarkan’a 11 kişilik orkestra eşlik etti. Yaklaşık 7 binin üzerinde müzikseverin dinlediği konser, gece yarısına kadar devam etti.
harbiyede tarkan zaman 7 WhhmIzqs - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'
Ünlü şarkıcı, yarın ve 23 Eylül’de de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser verecek.
harbiyede tarkan zaman 8 93mcsn91 - Harbiye'de'Tarkan Zamanı'

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.