Boks yaparken çekilen vid eosunu paylaşan Gökçe Bahadır: İlk başta zor görünebilir, ama ilk başta her şey zor (It may seem difficult at first,but everything is difficult at first)

Hülya Avşar salona girdi, boks eldivenlerini taktı.
Avşar’a Kaya Çilingiroğlu’nun eşlik etmesi dikkat çetki. İşte Avşar gibi boks ile form tutan ünlü isimler…
Ünlü kadınlar arasında kick boks yapma merakı hızla yayılıyor.
Sinem Kobal, Selma Ergeç, Burcu Esmersoy gibi isimlerin ardından Çağla Şıkel, Özge Özpirinçci ve Neslihan Demir de bu modaya uydu.
Dövüş kulübüne giden kadınlar, hem stres atıyor, hem de spor yapıyor. Özel eğitmenler eşliğinde çalışan ünlü isimler, zorlu hareketlerdeki performanslarıyla dikkat çekiyor
Düzenli olarak spor yapan Şıkel, bir dövüş kulübünde çalışarak form tutuyor. Programlarından fırsat buldukça soluğu dövüş kulübünde alan manken, özel eğitmenle çalışıyor.

Şıkel son olarak Instagram hesabından antreman yaptığı kısa bir görüntü paylaştı.
Voleybolcu Neslihan Demir de boksa merak sardı. Eğitmen eşliğinde sık sık çalışan Demir’in performansı hocalarının takdirini kazandı. Oyuncu Özge Özpirinçci de Etiler’deki bir dövüş kulübünde özel ders alıyor.

Setlerden kalan zamanda spora ağırlık veren Özpirinçci, sık sık antrenman yapıyor. Özpirinçci de zorlu hareketlerdeki performansıyla dikkat çekiyor. İşte boks meraklısı isimlerden bazılarının sosyal medya paylaşımları… 

Sinem Kobal
Selma Ergeç,
Burcu Esmersoy
İvana Sert
Emina Jahovic

Yorum

Daha yeni Daha eski