Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman yayınlanacak? EDHO ne zaman başlıyor?

Anasayfa
Dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman yayınlanacak? EDHO ne zaman başlıyor?
e k ya d nyaya h k mdar olmaz 5 sezon ne zaman yay nlanacak edho ne zaman ba l yor 4m2rdOf9 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman yayınlanacak? EDHO ne zaman başlıyor?

Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz serisinin yeni serisi ve yeni seride yayınlanacak birinci fragman beklenirken, serinin ne devir başlayacağı da merak konusu oldu. Geçtiğimiz dönem Eylül ayının son haftasında ekranlara gelen Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz, bu seri da tıpkı formda Eylül ayının son haftalarına sahih ekranlara gelmesi bekleniyor.

Husus hakkında kanaldan resmi bir açıklama yapılmamasına karşın serinin resmi içtimaî medya hesabından bir paylaşım yapıldı;

#EşkıyaDünyayaHükümdarOlmaz 5.Sezonu ile Yakında @atvcomtr 'de. # pic.twitter.com/jHcpUqQsYD

— Eşkiyatv (@eskiyatv) 3 Eylül 2019

 

EŞKIYA YERKÜREYE HÜKÜMDAR OLMAZ SON KISIMDA NELER YAŞANDI?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Akıllı’nın namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle tıpkı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet’i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin’in elinden son anda kurtarmayı başarır. Dostlarının birer birer irtihaline şahit olan Hurşit’in hamlesi, Akıllı’nın planını sekteye uğratacaktır. Tahsin’in ihanetinin ortaya çıkmasıyla birlikte asıl düşmanına bir daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri makûs bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Zeki Sivri yaptığı planların üstüne hiç beklemediği bir son ile karşı zıdda kalmış, Hızır Çakırbeyli’nin onu yakalaması ile kurduğu planlar alt üst olmuştu. 

Serinin final sahnesinde ise Ömür ve İlyas sözlenerek serinin 4. dönemi final yapmıştı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.