Kapat

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 46. bölümde neler olacak?

Anasayfa
Dizi Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 46. bölümde neler olacak?
elimi b rakma yeni b l m fragman yay nland 46 b l mde neler olacak 3miFZDY9 - Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 46. bölümde neler olacak?

Elimi Bırakma dizinin pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde yine heyecanlı anlar ekranlara gelecek. Sezon finalinin ardından hayatına yeniden başlayan Elimi Bırakma’nın yeni bölümünde Cenk ve Azra boşanacak mı? sorusu damga vuracak. İşte, Elimi Bırakma’nın merakla beklenen yeni bölümünde yaşanacaklar.

ELİMİ BIRAKMA 46. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Azra İstanbul’a gelme kararı alır. Her şeyle yüzleşecek cesareti bulmuştur kendinde. Cenk’le boşanacak eskiye dair ne varsa arkasında bırakacaktır. Ama işler düşündüğü gibi gitmez. Vicdanıyla yeni hayatı arasında kalan Azra hangisini seçecektir?

Cenk hem Azra’yı korumak hem de babaannesinin sağlığını gözetmek zorundadır. Azra’nın vereceği karar Cenk’i nasıl etkileyecektir?

Kendine yeni bir hayat kuran Sumru başarısının keyfini sürmektedir. En korktuğu şeyin başına geleceğinden habersizdir henüz. Sumru da bir karar vermek zorundadır şimdi; Gidecek mi yoksa kalıp savaşacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.