Kapat

Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak?

Anasayfa
Dizi Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak?
ukur 3 sezon ilk b l m fragmanlar yay nland ukur ne zaman ba layacak giR7Y8CW - Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur serisinin yayınlanan yeni kısım fragmanında hesaplar değişiyor.. İdris Koçovalı’nın öldüğünü gösteren manzaraların akabinde Yamaç ve Cumali’nin sahneleri dikkat çekiyor. Evet Çukur yeni serinin birinci kısım fragmanında sair hangi detaylar var?

Çukur 3. dönemin birinci kısmı 16 Eylül pazartesi akşamı ekranlara gelecek.

ÇUKUR FİNAL KISMINDA NELER YAŞANDI?

Çukur 2. dönemin 34. kısmında (Sezon Finali); Koçovalılar art geriye yaşadıkları acı kayıpların akabinde Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir memnunluk yaşayacak. Gelgelelim Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak. Azer ve Timsah’la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel’e karşı bir adım önde olacak. Çukur’un, İstanbul’un her bir bucağına yayılacağı kısımda görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltecek. Kısmın finalinde yaşanan sürpriz gelişmeler ‘Çukur’u, hiçbir şeyin eskisi üzere olmayacağı görülmemiş bir periyoda sürükleyecek. Geçtiğimiz seri finalinde herkesin terk etmek zorunda kaldığı Çukur’da bu sefer kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği ise büyük merak uyandıracak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.