Kapat

Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncuları kimler?

Anasayfa
Dizi Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncuları kimler?
ok g zel hareketler 2nin oyuncular kimler dIaTZvkX - Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncuları kimler?

Her hafta birbirinden farklı karakterleri canlandıran Çok Hoş Hareketler 2’nin oyuncuları ve hayatlarına ait haberleri derledik. 

Ahmet Hilmi Deler

16 Nisan 1994’te Sakarya’da doğdu. Trakya Üniversitesi Ekonometri Mezunu. 2010-2012 Yılları arasında Temaşa Ti’den Temel Oyunculuk Eğitimi aldı.

Kişilerin yapma başaramazsın dediği şeyler daima ilgisini çekti… Kendisi için en müsait mesleğin oyunculuk olduğunu düşünüyor.

İlkokul yıllarından beri mektep müsamerelerinde başlayan bu tutkusu lise ve üniversitede de devam etti. Ekonometri okumasına karşın 4 sene Mülahaza Edebiyat ve Temaşa Klübünde (DÜŞET) çeşitli oyunlar yazıp oynadı. Mektebin bitmesi ile bir TV programına internet üzerinden başvurdu ve kısa sinemalarda oynadı. Daha sonra evlat oyunlarında çalıştı. 2016 yılının ahir BKM Mutfak’ta doğaçlama ligine katıldı. Süreksiz temaşa olarak dönemi 1. bitirdi. Daha sonra BKM Mutfak altyapı ekibine girip skeç yazıp oynamaya başladı. Son olarak Yılmaz Erdoğan’la ÇGH 2. kuşak ekibine girdi.

Atakan Çelik

3 Şubat 1990 İstanbul Beyzade doğumlu.

İktisat kısmı mezunu.

Oyun ve oyunculuk hevesi daima var olan oyuncu, anasının “Sigortalı işin olsun” ısrarları sonucunda gösterimden uzaklaştı. Bir sigorta şirketinde işe başladı. Beşerler da sigortalı şirketinde 5 yıl çalıştı. 2015’te BKM ile tanışınca hayallerinin peşine düştü ve o yıldan beri BKM Mutfak çatısı altında.

Ayşegül Yılmaz

13.12.1994 Zonguldak doğumlu. Aslen Artvin Hopalı.

Kız meslek lisesi grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunu. Aslında sanata olan merakı ilkokul yıllarıma dayanıyor. İlkokulda dansöz olmaya karar vermiş. Liseden mezun olduktan sonra bir sene Kastamonu Üniversitesi’nde Grafik Tasarımı okudu. Ancak aklı Zonguldak Belediye Kültür Merkezi’nde nokta aldığı oyunlarda, çalışmalarda kaldı ve ailesinden habersiz testlere girdi. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Kısmı kazandı.

Okurken her oyuncu adayı üzere bir güruh seçmeye girdi ve birinci işi BKM prodüksiyonu “Deliha” sineması gelin karakteri oldu. Mektepten mezun olduktan sonra İstanbul’da kalmak için garson olmak ismine yanıp tutuşan bir oyuncuydu. Yeniden bir gün “Kesin burada olmayacak“ diye girdiği BKM Mutfak seçmesini kazandı. Önünden geçerken bile heyecanlandığı tarafta olduğu için çok keyifli, bu türlü bir ailede olduğu için çok şanslı hissediyor.

Batuhan Soyaslan

İstanbul’un, Fatih kazasında 25 Mayıs 1992’de doğdu. Mevlana İlköğretim Okulu’nda ilköğretim ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra, liseyi Şişli Anadolu Lisesi’nde okudu. Gösterime 9. sınıfta başladı. Gösterime o kadar çok bağlandı ki, o kadar çok sevdi ki; üniversiteyi Yıldız Teknik Üniversitesi Etraf Mühendisliği’nde okudu. Şu anda da yüksek lisans yapıyor. Yeniden muhit mühendisliği… Daha önceleri lisede temaşa yaptı. Birkaç armağanı var. 2012’de bir kitap yazdı. ‘Gözyaşı Hırsızları’ ismi. Sonrasında farklı temaşa ekiplerinde mekan aldı. Evlat oyunu, doğaçlama, yetişkin oyunu derken hayalindeki konuma, BKM Mutfak’a geldi.

Begüm Çağla Taşkın

1987 yılında, Ağustos ortası, Bursa’da doğdu. Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde 3 yılı geçti. İzmir Iktisat Üniversitesi-Ekonomi Kısmı mezunu. Ben ne olacağım. İzmir MSM’de Actor Studio’ya yazıldı. Orada öğretmeni Apo Kaya, Müjdat Gezen Konservatuarı’nda yetenek testine girmesi konusunda kendisini ikna etti ve esas serüveni başladı. Konservatuar yılları eğitim hayatının en hoş yılları oldu. Her gün çalıştığı şeyin ekonometri değil de bir gösterim oyunu olduğu gerçeğine bayılarak oradan da mezun oldu. “Kim Korkar Hain Kurttan” oyununda direktör asistanlığı işi yaptı. Ve BKM, kendisini 22 kişilik cıvıl cıvıl bir ekibin içinde buldu. Yılmaz Mahir’le tanıştı.

Cemile Canyurt

15 Mart 1992 Kırıkkale doğumlu. Ankara’da büyüdü. Oyun ile 13 yaşında tanıştı. Sahne tozunu yutanlar arasına katılmakla birlikte hayallerini, gayelerini başarılı bir oyuncu olmak üzerine oluşturdu. Ankara’da Şahsi bir Tiyatro’da eğitimi aldı. Pederinin ‘elle tutulur bir meslek seçeceksin’ demesiyle bir devir kapalı saklı gösterim çalışmalarına devam etti. Bu durum öğrenilince oyunculuk hayallerini kısa bir vade ertelemek zorunda kaldı ve AİBÜ Azık Mühendisliği kısmını kazandı. Üniversite Toplulukları ve Şahsi gösterimlerde bir çok oyun ve tertiplerde taraf aldı. Mektep devam ederken daima İstanbul’a gelmenin bir yolunu aradı, bir kaç TV programına katıldı ve kısa sinemalarda oynadı. Mektep biter bitmez soluğu İstanbul’da aldı. Daima BKM’ye gidiyordu, şovları izliyordu. BKM’nin kapısından oyuncu olarak girmenin yolunu arıyordu. 2016’da BKM Mutfak’ta Doğaçlama Oyun Ligine katıldı. 3 Arkadaşıyla birlikte Muvakkat Temaşa olarak serisi birincilikle bitirdi. Akabinde BKM Mutfak Altyapı ekibine dahil oldu ve skeçler yazıp oynamaya başladı. Şuan uzun devrandır hayalini kurduğu bir ekibin modülü.

Cihan Talay

24.12.1984 İstanbul Eminönü Esnaf Hastanesi’nde doğdu. Ana tarafı Çankırı Peder tarafı Kırklareli. Zeytinburnu’nda yaşıyor. Son 3 yıldır Yılmaz Erdoğan’la çalışıyor. Pederi işportacı validesi emekli konut hanımı.

Ecem Bayır

11 Nisan 1996’da Beyoğlu’nda doğdu. İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümü’nde okuyor. Küçükken aynanın önünde izlediği seri ve sinemalardaki karakterleri oynamaya çalışırdı. Konservatuvar okumak istemişti ancak lisede yabancı lisan tercih ettiğinden üniversitede de lisanla alakalı bir kısım tercih etti. BKM Mutfak’a gelene kadar bir sahne tecrübesi yoktu. Üniversite vakitlerinde sınıf arkadaşlarıyla bir web sitesi kurdu bir mühlet onunla ilgilendi. 

Eda Işık Hancı

23 Ocak 1996’da İstanbul’da doğdu. Liseyi, Terakki Vakfı Mektepleri Şişli Terakki Lisesi’nde 1 yıl İngilizce hazırlıkla okudu bu sırada biraz Almanca da öğrendi. Lisenin başında lisanını geliştirmek için Kanada ve Amerika’da kaldı. Döndüğünde, tüm mektep hayatı boyunca amatörce yaptığı oyunculuğu daha profesyonel bir tabanda ilerletmek istediğini fark etti. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimi almaya başladı. Eğitimden sonra birebir kurumun bünyesinde oyun oyunlarında rol aldı. Sonra, muhitindeki herkes ‘oyuncu olacak bu yaa, kesin konservatuar okur’ derken Galatasaray Üniversitesi Felsefe kısmını kazandı. Mektebin lisanı de Fransızca olunca 1 yıl daha hazırlık okumuş oldu. Oyun çevirileri yapmaya başladı. Velev kendi çevirdiği oyunda oynama fırsatı buldu ya da kendi oynadığı oyunu çevirdi. Bu sırada doğaçlama gösterim yaptı ve kısa müddet Youtube’ta bir kanalda metin müellifi olarak çalıştı. Lisanları toparlarsak İngilizce çok düzgün, Fransızca bir de Almancası var. Seyahat etmeyi de ölçüsüz seviyor. Bir arkadaşının aracılığıyla BKM Mutfak’ın oyuncu seçmesinden haberdar olup müracaat yaptım ve bir güruh elemeden geçerek Çok Hoş Hareketler 2. Kuşak ekibine dahil oldu.

Engin Demircioğlu

1982 yılında Bursa’da doğdu.

Birinci ve orta mektebi Bursa’da okudu. Meskende kendi kendine kasetler doldurdu, odasında radyo programları yaptı. Bir devir Almanya’da okudu. Tıpkı yıllar amatör futbol oynadı.1998 yılında Bursa’ya geri döndü. O periyot içinde modellik fotomodellik ve dansçılık yaptı. Daha sonra bir devir İspanya’da yaşadı, 2008 yılında içindeki temaşa aşkını keşfederek İstanbul’a geldi. Sadri Alışık Konservatuvar’ında oyunculuk eğitimi devam ederken Tiyatrokare’ye girdi ve bir periyot evlat oyunlarında oynadı. Eğitimini tamamladıktan sonra Sadri Alışık Tiyatrosu’nun takımına girdi. Kafkas Tebeşir Dairesi, Küçük Adam Ne Oldu Sana, Guguk Kuşu, Binde Bir Gece Diyalogları üzere oyunlarda oynadı. 2017 yılında BKM ile tanıştı. Bugünlerde ise bolca çalışıyor ve bu hoş ailenin bir modülü olduğu için her gün yine memnun oluyor.

Evliya Aykan

31 Ağustos 1992 Hakkari doğumlu. Çocukluğunun bir kısmı Hakkari’de bir kısmı Van’da geçti. 13 yaşında tanıştı gösterimle. Devlet Gösterimi ve Kişisel Gösterimlerde çeşitli oyunlarda rol aldı. Bu süreçte konservatuvara hazırlandı. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Oyun kısmına girdi. Daha sonra İstanbul’a taşındı, çeşitli seri ve sinemalarda oynadı. 2017 yılında ise BKM Mutfak ailesine katıldı.

Ezgi Özyürekoğlu

12 Şubat 1990 tarihinde Tarsus’ta doğdu.

Oyuncu olma hayaliyle yanıp tutuşan bir gençken, 2008 yılında kendisini, Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Milletlerarası Münasebetler Fakültesi’nde buldu. Üniversitede, gösterim kulübüyle tanıştı, temaşa ise İstanbul’a gelme sebebi oldu. Burada birçok gösterim oyununda; oyuncu, direktör yardımcısı, kostümcü, aksesuarcı olarak vazife aldı. 2013 yılında mezun olmasıyla, 1 sene çeşitli evlat oyunlarında ve belediyelerde yetişkin oyununda oynadı. 2014 yılında ise Kadir Has Üniversitesi Sinema ve Drama Yüksek Lisansa başladı. 2 yıl daha devir kazanmıştı. Beklediğinden çabuk geçen 2 sene ahir ne yapacağımı bilemez haldeyken birkaç reklam görüşmesine gitti. Çok azı oldu. Gayrı bir amatör gösterim oyunundan sonra, nihayet BKM Mutfak’la tanıştı. 2016 yılından beri hayallerini gerçekleştirdiği, uygun ki buradayım ve bu ekibin parçasıyım dediği BKM Mutfakta oyunculuk yapıyor.

Fatih Öztürk

17 Haziran 1984 İstanbul Şişli doğumlu. Birinci orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, 2003 yılında Kütahya İşletme kısmını kazandı. Bir gün işletme dersinde nedenini anlamadığı bir biçimde dersten atıldıktan sonra kantinde çay içerken temaşa kulübünün afişini gördü ve öbeğe katıldı. Daha sonra konservatuvar imtihanlarına hazırlanarak 2008 yılında Eskişehir konservatuvar oyunculuk kısmını kazandı. 1. sınıfın birinci derslerinden birinde yeniden dersten atıldı ve kantine gitti tekrar çay içti ama rastgele bir afiş görmedi. 2012 yılında mektepten mezun olduktan sonra BP reklam kampanyasında üç sene oynadı .

Daha sonra 2018 yılı BKM Mutfak Ekibine katıldı.

Fatma Tezcan

1998’de İstanbul doğumlu. İlkokul, ortaokul ve lisede dersleri hiçbir devir çok bed olmadı. Fakat hiçbir vakit derslerle ilgili bir öğrenci de olamadı. Birinci defa 8 yaşlarındayken gösterime gitmek istedi. Külkedisi’ne çalışılıyordu. “Arkadaşlarım sen çok büyüksün (yaşıma nazaran iri bir çocuktum) ve berbatsın, külkedi olmazsın” dedikleri için hevesi kırıldı ve spora yöneldi. Hayatı antrenmanlarla geçiyordu. Voleybol ve kürek sporlarıyla ilgilendi. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Türk Lisanı ve Edebiyatı kısmına kayıt oldu. Daima temaşa, oyunculuk sahasında kendimi geliştirmek istedi. Mektebe giriş sebebi de ailesinin “Oyuncu olmak istiyorsan evvel bir kısım kazan kızım” diye koşul koşmalarıydı. BKM Mutfak’tan evvel Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 sene geçirdi. BKM Mutfak’ın açtığı seçmeye girerken mezuniyet oyunu dışında sahne tecrübesi yoktu lakin farklı hiçbir mesleğe kendisini ilişkin hissedebileceğimnii de düşünmüyordu. BKM Mutfak kapısını açınca buna emin oldu.

Gürhan Altundaşar

1984 Ankara doğumlu. Üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda okudu. 5 yıl testlere girdi. 2013 yılında İstanbul’a geldi. Burada çeşitli gösterimlerde mahal aldı. 2016 yılında BKM Mutfak ile tanıştı. O devirden beri mutfakta.

Hamza Yazıcı

1992’de İstanbul’da doğdu. 2008’den bu yana gösterimle usta çırak alakasıyla harmanlandı.

Metin Pıhlıs

29 Şubat 1992 yılında Antalya’da doğdu. .

Liseyi Antalya’da bulunan Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi’nde okudu. Daha sonra Marmara Üniversitesi’nde Varlık Piyasası ve çabucak gerisinden Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde konservatuvarı kazandı. Oradan da mezun olur olmaz çocukluk hayali olan BKM Mutfak’a seçildi. Eğitimi Yılmaz Erdoğan ile hala devam etmekte.

Beğenilen Şencan

1985 İstanbul doğumlu.

Evvel Eskişehir’de biyoloji okudu sonra tekrar Eskişehir’de konservatuvar okudu. Mezun olunca ne yapacağına karar veremedi .İstanbul’a gelince uzun bir vade iş bulamadı. Semaver Kumpanya kalabalık bir oyun yapacağını duyunca oraya gitti ve kalabalığa karıştı oyuna kabul edildi. Daha sonra da bir arkadaşının kendisini önermesiyle BKM Mutfak’ın “4 Çeyrek 1 Tam” ekibine dahil oldu.

Ozan Can Yiğit

1993 doğma büyüme Ankara’lı. Gösterimle lise dönemimde güç geçen buluğ çağını bastırsın diye çetinle tanıştırıldı. 18 yaşında oyunculuğun membağı LA’ye yelkenlerimi açtı… Evvel lisan mektebi sonra New York Sinema Academy – BFA Acting for Film’de eğitimlerini aldı derken 5 yıl nasıl geçti hiç anlamadı. 2 yıldır İstanbul’da yaşıyor. “Ekşi Elmalar” ve “Tatlım Tatlım” sinemalarında ufak tecrübeleri oldu. Yaklaşık 2 yıldır BKM Mutfak çatısı altında yolculuğuna devam ediyor.

Safa Sarı

22 Haziran 1992 yılında Üsküdar’ın Zeynep Kamil Hastanesi’nde doğdu. Çocukluğu sokaklarda çamurda, kirde, pasta oynaya oynaya geçti. Liseyi Kaynarca Şevket Sabancı Lisesi’nde okudu. Mektebin temaşa klubüne gitti ve oyun sevgisi artarak devam etti şuan da hayali olan imrenerek baktığı, içinde olmak hayalleri ile yanıp tutuştuğu BKM Mutfak ekibinde

Sema Özkan Yorgun

1984 Şubat’ında Antalya’ da doğdu.

Üniversite yıllarına kadar Antalya’da büyüdü.

Gösterime ortaokul yıllarında başladı. Lisans için İstanbul’a geldi ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Toplumsal Malumatlar Öğretmenliği’ni bitirdi.

“Öğretmenlik bana nazaran değildi” diyerek oyunculuk yapmak istedi. Bu maksatla bir gün tüm KPSS kitaplarımı geri dönüşüme attıktan sonra temaşa eğitimime başladı.

Doğaçlama oyun eğitiminden müzikale, Eric Morris tekniğinden kamera önü oyunculuğuna kadar çeşitli eğitimlerden sonra; Şahika Tekand’ın Studio oyuncularına başladı ve oradan mezun oldu.

Yıllar içinde, çeşitli girişimlerde konum alıp birçok seyirciye ulaşmanın memnunluğunu yaşadı.

2016 yılında bir kızı oldu.

Yasin Çam

15 Şubat 1987’de İstanbul’da doğdu. Muğla’nın Milas kazasında büyüdü. Milas Anadolu Lisesi mezunu..
2006’da Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu / Bankacılık (4+1yıllık) kısmını kazandı. Birinci yıl sene sonuna hakikat Marmara Üniversitesi Mizah Kulübü’ne katıldı. Bir gösterim oyununda oynadı. 2. yıl sene başında oyun yapmaya başladı. O sene ahir oyuncu olmaya karar verdi. 2006-2013 arası bir güruh oyunda rol aldı ve bir kaç oyun yönetti. 4 yıl kulübün başkanlığını yaptı.

Mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı’nı kazandı. 2013-2015 arası orada oyunculuk eğitimi aldı. 2015-2016 yılları arası reklam sinemalarında oynadı. 2016 da ‘Hesapta Aşk’ film sinemasında rol aldı. Yeniden 2016 yılında ‘Yüksek Sosyete’ 2017 ‘Nerdesin Birader’ 2018 ’Aslan Ailem’ 2018’elimi bırakma’ seri girişimlerinde rol aldı.

2016 yılı başında BKM Mutfak’ta “4 Çeyrek 1 Tam” skeç gecesi girişiminde mahal aldı. 2017 yılında Yılmaz Erdoğan ile tanıştı ve mutfak ekibine dahil oldu.

2018 yılı itibariyle ÇGH2 ekibine dahil oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.