Kapat

Çocuk 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Asiye’den dönüşü olmayan plan!

Anasayfa
Dizi Çocuk 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Asiye’den dönüşü olmayan plan!
ocuk 3 b l m fragman yay nland asiyeden d n olmayan plan I5yZ2fSQ - Çocuk 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Asiye'den dönüşü olmayan plan!

Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı, eylül ayında hayatına başlayan Çocuk, 3. bölümü ile ekranlara gelecek. Pazartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde ilginç anlar yaşanacak. İşte, Çocuk 3. bölüm fragmanı ve diziyle ilgili bazı ipuçları.

ÇOCUK 3. BÖLÜME DAİR BİLGİLER

Asiye oğulları arasında başlayacak ilk savaşın önüne geçmeye karar verir. Kalkan olmaktan başka bir çaresi yoktur. Akça ise sıkışıp kalmıştır köşkte. Bir yanda oğlu Efe, diğer yanda oğlunun babası Hasan’ın peşini bırakmaması her şeyi daha da zorlaştırır. Akça’nın Ali Kemal’den başka güveneceği hiç kimsesi yoktur. Akça ve Emine Ali Kemal’in Hasan’dan kurtulmak için yaptığı plana dahil olurken Şule kendi iç dünyasında savaş veriyordur. Efe’yi istemiyor oluşu ve buna bir çözüm bulamayışı onu iyice dibe batırırken aklına dahi gelmeyecek bir şey olur. Akça ile ilgili gerçeğe çok yaklaşmıştır. Tüm dengeleri alt üst edecek bu bilgi Şule’nin avuçlarındadır artık.

Asiye ise yine gözünü karartır. Cesurca ama bir o kadar da acımasız bir karar alır. Ailesi için bir kişiyi daha feda etmeye hazırdır. Yaptığı plan herkes için dönüşü olmayan yeni bir yolun kapısını aralar… Ne Akça ne de oğlu Hasan’ın bu ailede yeri yoktur… ve Asiye tüm sorunlarını çözecek o kötücül hamleyi yapar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.