Kapat

Canevim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Canevim 15. bölümde neler oldu?

Anasayfa
Dizi Canevim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Canevim 15. bölümde neler oldu?
canevim yeni b l m fragman yay nland m canevim 15 b l mde neler oldu yzSC7fNH - Canevim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Canevim 15. bölümde neler oldu?

Biran Damla Yılmaz ve Özgür Cevik’in başrollerini paylaştığı Canevim 15. bölümü sonrası 16. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Dizinin hayranları, son bölümde Ceylan ve Taylan arasında adım adım başlayan yakınlaşma sonrası, Canevim’in yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merakla sorguluyor. Peki, Canevim’in 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, diziyle ilgili merak edilenler.

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Taylan, Ceylan’dan en azından iyileşene kadar evden ayrılmamasını ister, bunun karşılığında da ona bir söz verir. Taylan’ın akıllıca hamleleri ve değişen tavrı, Ceylan’ın iyice kafasının karışmasına neden olur. İçinde yeşeren duyguları anlamlandırması pek de kolay olmayacaktır. İkili arasındaki yakınlaşmayı fark eden Feryal, ailesine daha büyük bir zarar gelmeden Ceylan’dan kurtulmasını sağlayacak bir oyuna girişirken, Melis ise ortadan kaybolan Ömer’i güçlü bir geri dönüş için ikna etmeye çalışmaktadır. Hamza ve Günnur’un çabalarıyla Elvan için tehlike dinmiş gibi görünse de; Hikmet bu kez Ayşe’yi tehlikeye atacak acımasız bir saldırı düzenler. Elvan’ın Ayşe’yle ilişkisinde dönüm noktası olan bu olay, ne yazık ki Hikmet’in Ayşe’yle ilgili gerçekleri öğrenmesine neden olur. Aile artık sadece Elvan’ı değil, Ayşe’yi de korumak zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.