Kapat

Burak Özçivit’in Diriliş Osman’dan alacağı ücret belli oldu

Anasayfa
Yaşam Burak Özçivit’in Diriliş Osman’dan alacağı ücret belli oldu
burak z ivitin dirili osmandan alaca cret belli oldu z1L2Nmvg - Burak Özçivit'in Diriliş Osman'dan alacağı ücret belli oldu

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş Osman’ın çekimleri başlıyor. Omsan Gazi’yi oynayacak olan Burak Özçivit, sair işlerini bitirdi ve rolü için tam bir yıldır aldığı binicilik, dövüş ve kılıç derslerine sürat verdi.

Bu dönem Atv’de başlayacak olan Diriliş Osman serisinde başrol oynayacak olan Burak Özçivit’in, yeni serisinden alacağı fiyat muayyen oldu. Seride Osman Gazi karakterini canlandıracak olan Özçivt’in, seriden kısım başı 325 bin TL alacağı belirtildi.

Özçivit’in seriden alacağı 325 bin TL fiyatın aylık yekunu 1 milyon 300 bin TL olacak. Seride Özçivit’in partneri, model ve oyuncu Aslıhan Karalar olacak.

ROLÜ İÇİN KAMPA GİRDİ

Geçtiğimiz gün Mehmet Bozdağ, içtimaî medya hesabında Diriliş Osman’ın önümüzdeki dönem Atv’de yayınlanacağını duyurdu. Serinin yapımcılığını ve senaristliğini yapan Bozdağ çekimlerin önümüzdeki hafta başlayacağını da duyurmuştu.

burak z ivitin dirili osmandan alaca cret belli oldu 0 AjkZMVKJ - Burak Özçivit'in Diriliş Osman'dan alacağı ücret belli oldu

Osman Gazi’yi başarılı ve yakışıklı oyuncu Burak Özçivit oynayacak. Şimdiden hem memleket içinde hem yerküre umumunda oyuncu Osman Gazi karakteri ile bir bütün oldu.

burak z ivitin dirili osmandan alaca cret belli oldu 1 MSu4GQPC - Burak Özçivit'in Diriliş Osman'dan alacağı ücret belli oldu

Ünlü oyuncu da bunun hakkını vermek için tam gaz çalışıyor. Bir yıldır çeşitli dersler alan oyuncu, yurt dışındaki işlerini bitirdikten sonra derslerine ağırlaştı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.