Kapat

Benim Tatlı Yalanım 15.Bölüm Fragmanı

Anasayfa
Fragman Benim Tatlı Yalanım 15.Bölüm Fragmanı

Benim Tatlı Yalanım 15.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölümü 28 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Tatlı Yalanım bu hafta yayınlanacak mı?

’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Aylin’in beklenmedik dönüşü geçmişte yarım kalan hesapları tek ortaya çıkaracak.

’nın Suna’ya “Anne!” demesi ortama bomba gibi düşer. Suna, babasının söyleyeceklerini duymasın diye ’yı oradan kaçırır gibi götürür. Babasına her şeyi anlatacağına dair yemin eder, tek istediği şey babasının onu dinlemesidir. Suna, babasının ona esip gürleyeceğini tahmin ediyordur ve büyük bir kavgaya kendisini hazırlamıştır. Ancak Şevket, Suna’nın kalbini tamamen paramparça edecek bir tepki verir. Suna, evi terk eder. Annesinin üzgün halini gören , bunun boşanmayla ilgili olduğunu düşünür ve anne babasının ayrılmasını engellemek için bir plan yapmaya karar verir. Bu plan ’yı hiç ummadığı biriyle, annesi Aylin’le yan yana getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.