Kapat

Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır?

Anasayfa
Güzellik Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır?
azelderm krem ne i e yar yor alzerderm krem nas l kullan l r hKJQxYZK - Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır?

Cildinizin alın, yanak ya da çene kesiminde çıkan sivilce,cilt lekeleri, gül marazı, siyah noktalar ve daha birçok problemlerle karşılaşan şahısların tabip tarafından önerilen Azelderm Krem hakkında tüm merak ettiğiniz soruları yanıtlayan bir metinle önünüzdeyiz. Azelderm Krem ne işe yarıyor? Azelderm Krem nasıl kullanılır? Azelderm Krem fiyatı nedir? Azelderm Krem sahiden işe yarıyor mu? Azelderm Krem yan tesirleri var mıdır? sorularının karşılığı haberimizin detaylarında.

Birinci bakışta ciltteki lekeleri silen Expigment kremle karıştırılan Alzelderm Krem, son günlerde merak edilen kremler arasında mahal alıyor. Cildiye bilirkişilerinin sivilcelerle başı dertte olanlar çin önerdiği bu krem, içerisinde %20 Azelaik asit bulunduruyor. Bu sayede kısa müddette hem sivilceleri geçiriyor hem de lekelerinin görünümünü azaltıyor. Alışılagelmiş sivilce kremlerinin içerisinde bulunan Azelaik asitten bir tık daha çokça bulunan bu krem, 30 gramlık tüplerde satılan bir ilaçtır. Birinci uygulandığında sivilceleri kurutarak yok eden bu krem, sistemli tatbikte tesirli sonuçlar göstermektedir. Kullanan birçok kişinin mutlu kaldığı Azelderm krem bilhassa ergenlik periyodunda görülen sivilcelerin geçmesinde büyük rol oynar. En az 15 gün kullanılması gereken Azelderm krem, iltihaplı sivilceleri yok etmedeki tesiri kanıtlanmış bir kremdir.

azelderm krem ne i e yar yor alzerderm krem nas l kullan l r 0 KU6QcElc - Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır?

Kullanılmaya başlandığında büyük tesiri fark edilen Azelderm krem, sivilceleri yok ettiği kadar izlerini de siliyor. Yapılan araştırmalara göre akne, iltihaplı sivilce, rozase ( gül hastalı), içi iltihaplı ve pembe sivilceler, hafif ve orta noktalı sivilceleri gidermede nispeten tesirli olan bu krem, mikrop oluşumunun da önüne geçmektedir. 

Kesinlikle mütehassıs hekim tarafından hem denetim altında hem de önerilerek kullanılması gereken bu krem, doğal asitler sayesinde cildin hücrelerini yenileyerek cilt lekelerinin kısa vadede rengini açıyor. Kullanıldığında  kahverengi lekeleri evvel kızarık sonrasında büsbütün giderdiğini fark edeceksiniz.

azelderm krem ne i e yar yor alzerderm krem nas l kullan l r 1 xu6igh1p - Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır?

Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlayan bu kremi çukurlarınız için de kullanabilirsiniz.  Azelderm krem yalnızca sivilce izlerini değil bilinen pek çok yara, yanık, çizilme ameliyat izleri ve dikiş izlerini yok etmektedir. 

PEKALA AZELDERM KREM NASIL SÜRÜLÜR?

Azelderm kremi pratikten evvel kesinlikle nahiyeyi suyla temizleyip dezenfekte etmelisiniz. Daha sonra kağıt havlu ile kurutup fındık büyüklüğünde uygulayın.

Akabinde pres yapmadan masaj yapabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer sürmeniz kafidir.

azelderm krem ne i e yar yor alzerderm krem nas l kullan l r 2 wUFMXGTX - Azelderm krem ne işe yarıyor? Alzerderm krem nasıl kullanılır?

AZELDERM KREM YAN TESIRLERI NELERDİR?

Birçok kremde olduğu üzere Azelderm kremin de yan tesirleri bulunmaktadır. Şiddetli tasarrufta farklı yan tesirler gösterebilir. Bunların başında kızarıklık ve kaşında geliyor. Şayet şiddetli biçimde kaşıntı varsa ve öbür yan tesirlerde kimilerini görürseniz çabucak kremi kullanmayı bırakmalı ve hekiminize danışmalısınız.

AZELDERM KREM FİYATI NEDİR?

Bu krem, hekiminizin yazması doğrultusunda reçete ile satılan bir kremdir. Reçetesiz de alabileceğiniz bu krem, 42.82 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.