Kapat

Aşk Ağlatır 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aşk Ağlatır 3. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Aşk Ağlatır 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aşk Ağlatır 3. son bölüm izle
ask aglatir 4 yeni bolum fragmani yayinlandi ask aglatir 3 son bolum izle 76759 - Aşk Ağlatır 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aşk Ağlatır 3. son bölüm izle

Ağlatır 3. son bölümde; Nagehan, Yusuf ve Rüzgar’la birlikte ’nın peşine düşüyor. Mustafa’ya yetişen Yusuf’un onunla kavgaya tutuştuğu anlar heyecanı yükseltiyor. Yusuf’un Rüzgar’ı merak ettiği, Nalan’ın da ’ya gözdağı verdiği anlar dikkat çekerken, ikilinin yakınlaştığı romantik dakikalar izleyenleri gülümsetiyor.

AŞK AĞLATIR 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


AŞK AĞLATIR 3. SON BÖLÜM İZLE

Yusuf’un başına gelenlerden habersiz Ada, acımasız İstanbul sokaklarında bir başına kalakalmıştır. Neredeyse kimseyi tanımadığı bu koca şehirde, parasız ve ne yapacağını bilmez haldeki genç yine de kolayca zorluklara teslim olacak gibi değildir.

ask aglatir 2 - Aşk Ağlatır 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aşk Ağlatır 3. son bölüm izle

Yusuf’un onu öylece bırakıp gitmeyeceğine inanır, onu bulmak için elinden geleni yapacaktır. Yusuf ise diğer yandan mahkemeye çıkarılacaktır. Ada’ya ulaşmak, ona bir mesaj iletmek için elinden geleni yapar Yusuf.

Yine de ikilinin birbirine kavuşması kolay olmayacaktır. Üstelik Mustafa ve İsmail de Ada’nın peşine düşmüştür. İsmail, Ada’ya adım adım yaklaşırken; Yusuf, İsmail’i durdurmak zorunda kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.