Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Aşk Ağlatır 4.Bölüm Fragmanı

Anasayfa
Fragman Aşk Ağlatır 4.Bölüm Fragmanı
Ilvi Many GEOs

Aşk Ağlatır 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Ağlatır dizisinin yeni bölümü 29 Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Ağlatır bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan sitesinde dizilerin ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Yusuf ’yı Mustafa ve İsmail’in elinden kurtarmak için hemen harekete geçer. Beklemediği birinden gelen yardımla ’yı zor da olsa kurtaran Yusuf artık Nalan’dan ayrılıp hayatına ’yla devam etmek istemektedir. Ancak bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

Bu sırada Ada İstanbul’da var olma savaşı verirken Nagehan’ın evinde uzun süre kalamayacağını anlar. Tanımadığı bir şehirde sokakta kalma korkusu yaşarken en büyük yardımı yine Yusuf’tan ve Sumru’dan görecektir.

İsmail ise köye dönmüş ama Ada’nın izini sürmekten vazgeçmemiştir. Sonunda Ada’nın iyi niyetle yaptığı bir hareket İsmail’in tekrar oyuna dahil olmasını sağlar.

Her şey Ada ve Yusuf için yolunda gitmeye başlamışken ne Nalan ne de İsmail’in yenilgiyi kabul etmeye niyetleri yoktur.

Parfum Mekani TR

“Aşk Ağlatır 4.Bölüm Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. sinem yerlikaya diyarbakırlı says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.