Kapat

Arka Sokaklar yeni sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı – Mesut’a ne oldu?

Anasayfa
Dizi Arka Sokaklar yeni sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı – Mesut’a ne oldu?
arka sokaklar yeni sezon ilk b l m fragmanlar yay nland mesuta ne oldu NruwvO2b - Arka Sokaklar yeni sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı – Mesut’a ne oldu?

Kanal D’nin büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenen, fenomen serisi “Arka Sokaklar” cuma akşamı 522. kısmı olan yeni kısmı ile ekrana geliyor. Yeni kısımda Art Sokaklar takipçilerini pek çok sürpriz bekliyor. Evet, Arka Sokaklar yeni seri birinci kısmında neler olacak? İşte, yeni kısım fragmanları ve yaşanacaklara dair kısa bir özet…

ağır bakıma alınır. Ekip ’un eskisi üzere yürüyemeyeceğini öğrenmiştir. ’ta kendine geldiği hengam bacağındaki hissizliği fark eder ve büyük bir yıkım yaşar. Selin de perişan haldedir.

Salih’in eski eşi Seray uyuşturucu almak için torbacıya gittiği sırada yakalanır ve sorguya alınır. Torbacı Adem, Salih’le ilgili malumat verir. Ekip Mesut’u bu duruma sokan adamı bulmak ve cezasını vermek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hüsnü faytoncu kılığında, Büyükada’da Salih’in peşine düşer. Metin Asiye’yle bir arada Almanya’ya yerleşmeye karar verir. Çoban ailesi bu duruma çok üzülür.

Mesut’un mesleğine devam etmesi artık çok zordur. Istek Peder, Mesut’u çalışıp kendini işe yarar hissetmesi, toparlanmasına yardımcı olması hedefiyle bir çay bahçesine götürür. Buranın işletmesini Mesut yapacaktır. Mekanın ismi da “Gazinin Yeri” konur. Mesut yeni mesleğiyle hayata tutunmaya çalışır. Fakat Selin’i kendinden uzak tutmak velev. Selin ise bu duruma çok kırılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.