Kapat

Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Anasayfa
Dizi Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı
arka sokaklar son b l m n ard ndan yeni b l m fragman yay nland OlPLgCuY - Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Art Sokaklar 523. Kısım Fragmanı yayında. Mesut’un dönüşü ekibe büyük sürpriz olurken, beklenmedik bir gelişme daha yaşanıyor. Hastanede Salih yüzünden büyük bir çatışma çıkıyor! Çatışma esnasında tüm ekip Salih’i korumak isterken onun vefat haberini alır. Evet artık ne olacak?

Art Sokaklar yeni kısmıyla 20 Eylül Cuma 20.00’de Kanal D’de!

ART SOKAKLAR SON KISIMDA NELER YAŞANDI?

Mesut ağır bakıma alınır. Ekip Mesut’un eskisi üzere yürüyemeyeceğini öğrenmiştir. Mesut’ta kendine geldiği vakit bacağındaki hissizliği fark eder ve büyük bir yıkım yaşar. Selin de perişan haldedir.

Salih’in eski eşi Seray uyuşturucu almak için torbacıya gittiği sırada yakalanır ve sorguya alınır. Torbacı Adem, Salih’le ilgili malumat verir. Ekip Mesut’u bu duruma sokan adamı bulmak ve cezasını vermek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hüsnü faytoncu kılığında, Büyükada’da Salih’in peşine düşer. Metin Asiye’yle bir arada Almanya’ya yerleşmeye karar verir. Çoban ailesi bu duruma çok üzülür.

Mesut’un mesleğine devam etmesi artık çok zordur. Istek Peder, Mesut’u çalışıp kendini işe yarar hissetmesi, toparlanmasına yardımcı olması maksadıyla bir çay bahçesine götürür. Buranın işletmesini Mesut yapacaktır. Mekanın ismi da “Gazinin Yeri” konur. Mesut yeni mesleğiyle hayata tutunmaya çalışır. Gelgelelim Selin’i kendinden uzak tutmak velev. Selin ise bu duruma çok kırılmaktadır.

ART SOKAKLAR SON KISMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.