Kapat

Arka Sokaklar cuma akşamı başlıyor! İşte Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı

Anasayfa
Dizi Arka Sokaklar cuma akşamı başlıyor! İşte Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı
arka sokaklar cuma ak am ba l yor te arka sokaklar yeni sezon fragman gjfVjSJ2 - Arka Sokaklar cuma akşamı başlıyor! İşte Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı

522. kısmı ile yeni seriye giriş yapacak olan Art Sokaklar, 13 Eylül Cuma akşamı sevenleri ile buluşacak. Geçtiğimiz seri Mesut komiserin vurulması ile izleyicileri heyecanlandıran seri, yeni seride yeniden farklı maceralar ile sevenlerini heyecanlandıracak. İşte, Art Sokaklar’ın yeni seri birinci kısmında yaşanacaklara dair detaylar.

ART SOKAKLAR 522. KISIMDA NELER OLACAK?

Geçtiğimiz dönemin finalinde Volkan’ın şehit düşmesi ve Mesut’un vurulması ekibi yıkmıştı. Yeni dönem bu acıların içinde başlıyor. Mesut vurulduktan sonra ameliyata alınıyor. Ameliyat sonrası bacakları ile ilgili yaşanan kahırdan ötürü sevdiği meslekten uzak kalıyor. Bu durumu kaldıramayan Mesut içine kapanıyor ve Selin ile ekipten uzak bir ömrün içine giriyor. Selin’in eli ayağını bağlayan bu durumu ekibi de çaresiz bırakıyor.

Ekip ise, her zamanki üzere İstanbul sokaklarında adalet için savaş etmeye devam ediyor!

SERI FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Mahalleye uyuşturucu çetesi musallat olmuştur. Aileler ve mahalleli durumu protesto eder. Engin mahalleyi uyuşturucudan temizleyeceğine kelam verir. Narkotik ve Asayiş ekipleri bu vukuatta omuz omuza çalışırlar. Ekip uyuşturucu baronu Nejat’ın peşine düşer. Nejat ile girilen operasyon ziyadesiyle zordur. Nejat, Volkan’ı vurur. Volkan’ın hayati durumu tehlikededir. Nejat’ın yakalanmasına yardım eden adamı Salih aslında en büyük felakettir. Salih’in gayesinde de Selin ve Mesut vardır.

Tekin Amerika’da eğitim almak için biriktirdiği reklamlardan kazandığı parayı, internette dolandırıcılara kaptırır. Hüsnü bankadan kredi çekip Tekin’e verir. Oğlunu desteklemeye, moral vermeye çalışır. Ama tekrar Tekin yapacağını yapar konuta Jeniffer isimli yabancı bir kızla gelir.

Müfettiş Güzin, kan bağı olduğu için Cihan bebeği Aylin’den alır ve dayılarına teslime der. Üst üste darbe yaşayan Aylin için bu hikaye son damla olur. Hakan’la araları günden güne bozulmaktadır. Hakan bir gün meskene geldiğinde Aylin’i meskende bulamaz. Arkasında bir mektup vardır yalnızca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.