Kapat

Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Anasayfa
Dizi Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?
arka sokaklar 523 b l m fragman yay nland m son b l mde neler oldu jpFfFpTu - Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D’nin büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenen, fenomen serisi “Arka Sokaklar” cuma akşamı 522. kısmı olan yeni kısmı ile ekrana geldi. Yeni kısımda Art Sokaklar takipçilerini pek çok sürpriz bekledi. Serinin yeni kısmının akabinde, haftaya yayınlanacak olan kısmı de merak konusu oldu. Evet, Arka Sokaklar yeni dönem birinci kısmında yaşananlar ve 523. kısım fragmanına dair malumatlar.

Art Sokaklar’ın 523. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı hengam haberlerimizde mahal vereceğiz.

ART SOKAKLAR’IN SON KISMINDA NE OLDU?

ağır bakıma alınır. Ekip ’un eskisi üzere yürüyemeyeceğini öğrenmiştir. ’ta kendine geldiği hengam bacağındaki hissizliği fark eder ve büyük bir yıkım yaşar. Selin de perişan haldedir.

Salih’in eski eşi Seray uyuşturucu almak için torbacıya gittiği sırada yakalanır ve sorguya alınır. Torbacı Adem, Salih’le ilgili haber verir. Ekip Mesut’u bu duruma sokan adamı bulmak ve cezasını vermek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hüsnü faytoncu kılığında, Büyükada’da Salih’in peşine düşer. Metin Asiye’yle bir arada Almanya’ya yerleşmeye karar verir. Çoban ailesi bu duruma çok üzülür.

Mesut’un mesleğine devam etmesi artık çok zordur. Istek Peder, Mesut’u çalışıp kendini işe yarar hissetmesi, toparlanmasına yardımcı olması hedefiyle bir çay bahçesine götürür. Buranın işletmesini Mesut yapacaktır. Mekanın ismi da “Gazinin Yeri” konur. Mesut yeni mesleğiyle hayata tutunmaya çalışır. Ama Selin’i kendinden uzak tutmak velev. Selin ise bu duruma çok kırılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.