Kapat

Afili Aşk 14. bölüm fragmanları yayınlandı! Şirkete gelen denetmen Kerem’in aklını başından alıyor

Anasayfa
Dizi Afili Aşk 14. bölüm fragmanları yayınlandı! Şirkete gelen denetmen Kerem’in aklını başından alıyor
afili a k 14 b l m fragmanlar yay nland irkete gelen denetmen keremin akl n ba ndan al yor 63hf4ECH - Afili Aşk 14. bölüm fragmanları yayınlandı! Şirkete gelen denetmen Kerem'in aklını başından alıyor

İzleyenleri güldürmeyi başaran, başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in paylaştığı Afili Aşk’ın son kısmında, Muhsin Beyefendi Ayşe ve Kerem arasındaki gerçekleri duyarak kötüleşmişti. Serinin merakla beklenen yeni kısmında ise Muhsin Beyefendi hastaneye kaldırılarak olanlara dair her şeyi unutacak. İşte, 18 Eylül Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan Afili Aşk’ın yeni kısmında yaşanacaklar.

AFİLİ AŞK’IN YENİ KISMINDA NELER OLACAK?

Afili Aşk yeni kısım fragmanında bu kere Ayşe Kerem’i kıskanıyor! Şirkete gelen denetmen bayan hoşluğuyla dikkat çekiyor. Kerem ise bu hoşluk önünde kayıtsız kalamıyor. Bu durumun farkında olan Ayşe, rahatsız oluyor ve harekete geçiyor.

Öte yandan Volkan’a iyi bir kısmet çıkıyor! Gonca şok oluyor! Pekala bu iyi kısmet kim?

AFİLİ AŞK’IN 13. KISIM ÖZETİ

Modamu heyecanla büyük bir şirket iştirakine imza atmak için hazırlanır. Fakat Kerem’in gözaltına alınması bütün hayalleri yıkar. Muhsin’in Kerem’e olan güvensizliği bu hadiseyle birlikte aralarında büyük bir tartışmaya sebep olur. Kerem’in her şeyi bırakıp, konutu terk etmesiyle işler daha da karıştıracaktır.

Kerem kendi ayaklarının üzerinde durayım derken kendini Özkayalı’ların konutunda bulur. Ayşe, Kerem rüzgarıyla oradan oraya savrulurken Kerem’e hakikat istikameti gösterebilecek mi?

Düzmece evliliği öğrenen Muammer’in haneye beklenmedik ziyareti ise Kerem ve Ayşe’yi sırlarının ortaya çıkma tehlikesiyle karşı zıdda bırakır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.