Kapat

Afili Aşk 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Anasayfa
Dizi Afili Aşk 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?
afili a k 14 b l m fragman yay nland m son b l mde neler oldu x4tric7D - Afili Aşk 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Fatih Enes Ömeroğlu’nun yapımcılığını üstlendiği, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk’ta bu hafta da heyecan dolu anlar yaşandı. Serinin geçtiğimiz hafta yayınlanan son kısmında matematik öğretmeni Muammer’in Ayşe’ye olan ilgisini söylemesi ve hikayelerin giderek karışması, izleyicilerin yeni kısım için sabırsızlanmasına neden olmuştu. Çarşamba günü ekranlara gelen 13. kısımda ise Kerem hanesi terk etti. İşte, Afili Aşk’ın 13. kısmında yaşananlar ve yeni kısımla ilgili haberler.

Afili Aşk’ın 14. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı hengam haberlerimizde taraf vereceğiz.

13. KISIMDA NELER OLDU?

Modamu heyecanla büyük bir şirket iştirakine imza atmak için hazırlanır. Gelgelelim Kerem’in gözaltına alınması bütün hayalleri yıkar. Muhsin’in Kerem’e olan güvensizliği bu vakayla birlikte aralarında büyük bir tartışmaya sebep olur. Kerem’in her şeyi bırakıp, hanesi terk etmesiyle işler daha da karıştıracaktır.
Kerem kendi ayaklarının üzerinde durayım derken kendini Özkayalı’ların konutunda bulur. Ayşe, Kerem rüzgarıyla oradan oraya savrulurken Kerem’e sahih cephesi gösterebilecek mi?

Düzmece evliliği öğrenen Muammer’in meskene beklenmedik ziyareti ise Kerem ve Ayşe’yi sırlarının ortaya çıkma tehlikesiyle karşı zıdda bırakır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.