Sonbaharın gelişi, bizleri ev dekorasyonu konusunda farklı tarzlar aramaya itmiyor değil. Özellikle içerisinde bulunduğumuz sonbahar ve geçiş dönemi olan kış mevsimlerinde, duvar boyalarını değiştirme ve farklı renkleri seçme fikri, sizi duvar kağıdı trendlerini takip etmeye yönlendirebilir. Sizler için sonbahar şıklığını yakalayacağınız duvar kağıdı dekorasyonlarını derledik. Bu modeller evinize farklı bir hava katacak ve sonbaharın nostaljik havasını biraz olsun kıracaktır. İşte 2019 yılının popüler duvar kağıdı modelleri!

2019 yılının sonbahar döneminde; evlerimiz için en trend akımlar teker teker belli oluyor. Bunlara duvar kağıdı modelleri de dahil. Bu yılın duvar kağıdı trendi ise; aydınlık. Evet, artık duvar boyamaya son verip, birbirinden soft duvar kağıtlarını tercih edebilir ve evlerinizde aydınlık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Sonbaharın tüm koyuluğunu kıracak olan bu renkler, aydınlık tonların daha çok dikkat çekmesini sağlayacak. Sonbaharın gelişini yansıtan dekoratif desenleri kullanmanız, 2019 yılına uygun bir ev dekorasyonunu oluşturmanızı sağlayacaktır. Sizler için sonbahar şıklığını yakalayacağınız, trend duvar kağıdı dekorasyonlarını derledik. Bu modeller evinize farklı bir hava ve fresh bir doku katacak. İşte 2019 yılının popüler duvar kağıdı modelleri!

BEYAZ TON SARI IŞIK BİRLEŞİMİ

Salonlarınızda beyaz tonları, daha aydınlık bir görüntü kazanmanızı sağlar. Duvar kağıtlarınızda da beyaz bir fon ve çizgilerle döşenmiş sade tasarımlar daha dikkat çekici olacaktır. Özellikle göz yormayan tasarımları ve renkleri tercih etmeniz önerimizdir. Nitekim ışıkta da daha soft bir sarı ışığı kullanabilirsiniz.

KOYU – AÇIK UZUN ÇİZGİLER 

Her ne olursa olsun, sonbaharın o nostaljik tarafını temsil eden koyu renklerden vazgeçemem diyorsanız, gri ve beyaz birleşiminden oluşan uzun çizgi tasarımlı bir duvar kağıdı, sizi tam olarak amacınıza ulaştıracaktır. Bu tonlara uygun olarak, kahve ve daha yakın tonlarda mobilyalar seçebilirsiniz. 

MOBİLYA – DUVAR KAĞIDI BİRLEŞİMİ

Duvar renkleri tek bir ton üzerinde ilerlemesin, farklılıklar göze çarpmış olsun diyorsanız; düz bir rengin üstüne hareketli bir fon kağıdı tercih edebilirsiniz. Bu ister koyunun üzerine açık olsun ister açığın üzerine koyu. Hiç fark etmez. Önemli olan istediğiniz uyumu yakalamış olmanızdır.

Yorum

Daha yeni Daha eski