Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kimse Bilmez 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 9.son bölüm izle…

Anasayfa
Magazin Kimse Bilmez 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 9.son bölüm izle…
kimse bilmez 10 yeni bolum fragmani yayinlandi kimse bilmez 9son bolum izle8230 19807 - Kimse Bilmez 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 9.son bölüm izle…
Trendyol
Trendyol

Kimse Bilmez dizisinin son bölümünde; Sevda ile Ali, Vedat ve adamlarının eline düşer. Kurtuluşları Pilot’un bulunmasına bağlıdır. Ancak bunun için yapabilecekleri bir şey yoktur. Öte yandan, Sevda’yı sürpriz bir tehlike beklemektedir. Ali tüm olayları tam yoluna koymuşken Sevda’nın peşine takılan tetikçiyle her şey yeniden allak bullak olur. Kimse Bilmez 10. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla yeni bölüme dair detaylar ortaya çıktı. Kimse Bilmez 10. bölümde neler olacak?

KİMSE BİLMEZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kimse Bilmez dizisinin yeni bölüm yayınlandı ve gelecek bölüme dair sahneler merak uyandırdı

KİMSE BİLMEZ FRAGMAN

kimse bilmez 2 - Kimse Bilmez 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 9.son bölüm izle…

KİMSE BİLMEZ FRAGMAN 9.SON BÖLÜM İZLE

Duygu’yla yeni bir hayata yelken açma hayalleri kuran Pilot’sa yeni bir düşman edinir. Pilot, bir taraftan Duygu’dan gerçek mesleğini gizlerken, öte yandan bu yeni düşmanla savaşmaya çalışır.

kimse bilmez - Kimse Bilmez 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 9.son bölüm izle…

Ali, cesedin kardeşine ait olmadığını anlar. Bu işi kimin yaptığını araştırmaya başlar. Öte yandan Vedat, Pilot’u kimin kaçırdığını araştırmaktadır. Uygar, Vedat’ı Ali’ye yönlendirir. Vedat, Ali ve Kurtbey’i yan yana görünce Pilot’un kaçırılmasından Ali’yi sorumlu tutar. Pilot’u geri alabilmek için Sevda’yı kaçırır. Ali, Sevda’yı kurtarmak için Pilot’u geri vermek zorundadır, ancak Pilot’u alıkoyan Ali değildir.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.