Kapat

Fatih Ürek: Şu an köy araştırıyorum

Anasayfa
Magazin Fatih Ürek: Şu an köy araştırıyorum
fatih urek su an koy arastiriyorum 34769 - Fatih Ürek: Şu an köy araştırıyorum

Son dönemin popüler şarkısı ‘Felaket’i yorumlayan Ürek, ‘Nasıl beğendiniz mi?” diye seyirciye sorunca büyük alkış aldı. Sahne sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ürek, konserden konsere koştuğunu belirtti. Tatile fırsat ayıramadığını söyleyen Ürek, “Şu an köy araştırıyorum. Kimsenin bilmediği bir köye gideceğim ve orada kafamı dinleyeceğim. Sadece ağaçlar, kuşlar, böcekler onları izleyeceğim” diye konuştu. Ürek, köy hayatına yerleşen ünlülerin hatırlatılması üzerine “Benim de hayalim köye yerleşmek” dedi.

fatih urek 2 e1565781828414 - Fatih Ürek: Şu an köy araştırıyorum

ESKİDEN NEFRET EDERDİM

Rap müziğinin yükselişini değerlendiren Fatih Ürek, “Dünyada trend bu ve bu çocukları çok başarılı buluyorum. Eskiden nefret ederdim. Bu insanları dinleyenlerin gittiği yerlere gittim, araştırdım. ‘Acaba nasıl bir ilgi alıyorlar‘ diye. Kendilerini kaybediyorlar. Demek ki başarılı bir şey. Şu an bildiğim Ben Fero, var. var. Ezhel var. Norm Ender var. Mekânın sahibi bu buydu, Çok başarılı buluyorum. Hatta okuyabilirim de” diye konuştu.

fatih urek 5 e1565781850188 - Fatih Ürek: Şu an köy araştırıyorum

HADİSE’Yİ BOMBALADI

Fatih Ürek. Harbiye Açıkhava’da konser veren ’nin “Mekânın sahibi geri geldi” sözlerinden sonra başlayan ‘Mekânın sahibi kimdir” tartışmalarına yanıt verdi. Fatih Ürek, “Hiç öyle bir şey olamaz. Mekânın gerçek sahibi Sezen Aksu’dur. Ajda Pekkan’dır. ’nin bunu espri olsun diye söylediğini düşünüyorum. Zeki kızdır. Bunu söylemez. Rapten aklına geldi söyledi sanırım” diye konuştu. ’nin sahnede giydiği kıyafet ile Jennifer Lopez’i taklit ettiği iddialarıyla ilgili konuşan Ürek, “Hoşluk yapmış ama feyk olmuş. Fakat yakışmış kıza. Jennifer Lopez röportajında ‘Ben haftanın 4-5 günü spor yapıyorum. Sağlıklı besleniyorum” demiş. ’ciğim sen iki danstan sonra bayağı yoruldun. ise kendini kaldırmıyor. Konser öncesi içli köftelerini yedi. Kurabiyeleri yedi. Sahneye çıktı karnı şişmiş. O şarkılarına bakıyor. Türkiye’de sahneye hazırlanıp, kendini feda eden, ismi için yaşayan bir tek insan var. Ajda Pekkan. Buna birebir şahidim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.