Kapat

Canevim 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 11. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Canevim 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 11. son bölüm izle
canevim 12 yeni bolum fragmani yayinlandi canevim 11 son bolum izle 69488 - Canevim 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 11. son bölüm izle

Canevim dizisinin son bölümünde; Ceylan’ın gerçekleri öğrenmesine engel olmaya çalışan Taylan, bu zor durumdan çıkmak için tehlikeli bir yola girer. Yaptığı iş birliğinden oğlunun haberdar olmaması için elinden geleni yapan Feryal ise bir yandan da istediğine ulaşamadığı için başka bir çözüm bulmaya karar verir.

CANEVİM YENİ

CANEVİM 11. SON BÖLÜM İZLE

Feryal oğlunu, saplantılı Ceylan aşkından kurtarmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Ömer de Taylan’ı sevdiği kızdan uzak tutmak için riskli bir girişimde bulunur. Taylan ise her zamanki gibi karda yürüyüp izini belli etmeyecektir.

canevim 1 - Canevim 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 11. son bölüm izle

Ömer’in, Taylan’ı yok yere suçladığını düşünen Ceylan ise onu Taylan’dan uzak tutmak için bir çare bulur. Müjgan yüzünden yerinin açık edilmiş olması Elvan için büyük bir gerilim nedeni olur. Bir yandan da atölyede onu istemeyen kadınlarla mücadele etmek zorunda kalır.

canevim 2 - Canevim 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 11. son bölüm izle

Ceylan’ın gerçekleri öğrenmesine engel olmaya çalışan Taylan, bu zor durumdan çıkmak için tehlikeli bir yola girer. Yaptığı iş birliğinden oğlunun haberdar olmaması için elinden geleni yapan Feryal ise bir yandan da istediğine ulaşamadığı için başka bir çözüm bulmaya karar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.