Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Canevim 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 10. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Canevim 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 10. son bölüm izle
canevim 11 yeni bolum fragmani yayinlandi canevim 10 son bolum izle 18905 - Canevim 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 10. son bölüm izle
Trendyol
Trendyol

Canevim dizisinin son bölümünde; yaptığı iş birliğinden oğlunun haberdar olmaması için elinden geleni yapan Feryal ise bir yandan da istediğine ulaşamadığı için başka bir çözüm bulmaya karar verir. Feryal oğlunu, saplantılı Ceylan aşkından kurtarmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Canevim’in 11. yeni bölümünde neler olacak sorusu ise yayınlanan fragmanla birlikte cevap buldu.

CANEVİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

CANEVİM FRAGMAN

canevim 1 - Canevim 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 10. son bölüm izle

CANEVİM 10.SON BÖLÜM İZLE

Ömer de Taylan’ı sevdiği kızdan uzak tutmak için riskli bir girişimde bulunur. Taylan ise her zamanki gibi karda yürüyüp izini belli etmeyecektir. Ömer’in, Taylan’ı yok yere suçladığını düşünen Ceylan ise onu Taylan’dan uzak tutmak için bir çare bulur. Müjgan yüzünden yerinin açık edilmiş olması Elvan için büyük bir gerilim nedeni olur. Bir yandan da atölyede onu istemeyen kadınlarla mücadele etmek zorunda kalır.

Evi satın alamamak Taylan’ı çok öfkelendirmiştir, amacına ulaşmak için daha tehlikeli bir planla mücadeleye devam eder. Kristina’nın ortalığı karıştırmaması için kendini büyük bir riske atar. Kristina ise Taylan’dan kurtulmak için harekete geçecektir. Hiç hesapta yokken ortaya çıkan gizemli bir kişi yüzünden Taylan, büyük bir sorunla uğraşmak zorunda kalır.

canevim - Canevim 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 10. son bölüm izle

Ceylan, mahalleden komşularının kızının düğününde nikah şahididir. Damadın şahidinin de Ömer olduğunu öğrenmek onu duygusal olarak etkiler. Bu durumdan haberdar olan Taylan, kendisini düğüne davet ettirir. Düğün devam ederken Taylan, Ömer için tatsız bir sürpriz hazırlamaktadır. Elvan, iş nedeniyle telefonunu açmak zorunda kalınca geçmiş yeniden karşısına çıkar. Müjgan’ın bu işin peşine düşmesi Elvan açısından çok kötü sonuçlar doğuracaktır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.