Kapat

Benim Tatlı Yalanım 11. yeni bölüm fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 10. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Benim Tatlı Yalanım 11. yeni bölüm fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 10. son bölüm izle
benim tatli yalanim 11 yeni bolum fragman yayinlandi benim tatli yalanim 10 son bolum izle 47948 - Benim Tatlı Yalanım 11. yeni bölüm fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 10. son bölüm izle

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde; Suna Nejat’a aşk itirafı yaptığı mektubu verdiğini zannederek zor bir güne uyanır. Fakat Nejat’a yanlış mektubu vermiştir. Suna kendisini bekleyen asıl tehlikenin farkında değildir, kimliği Hande’nin eline geçmiş, Hande Suna’nın oyununu öğrenmiştir.

BENİM TATLI YALANIM 11. BÖLÜM FRAGMANI

 

BENİM TATLI YALANIM YENİ BÖLÜM ÖNİZLEME

 

BENİM TATLI YALANIM 10. SON BÖLÜM İZLE

Hande ise bu durumu Suna’nın yüzüne vurmadan önce tadını çıkaracak, rakibesinin aslında kim olduğunu, kimlerin bu yalana dahil olduğunu teker teker öğrenecektir. Bu arada Şevket kalp spazmı geçirmiş ve aile seferberlik ilan etmiştir. Suna’nın çocukluk aşkı Tolga ve halası Enise bu vesile ile yıllar sonra Şevketler’i ziyarete gelirler.

dizi 1 1 - Benim Tatlı Yalanım 11. yeni bölüm fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 10. son bölüm izle

Tolga yıllar içinde üstteğmen olmuş, yurtdışı bir görev için gün saymaktadır. İdeal bir damat adayıdır. Suna’nın çocukluk aşkı ile tekrar karşılaşması, Nejat’ın buna şahit olması hiç beklenmedik bir şeye sebep olur. Nejat farkında olmadan Suna’yı kıskanmaya mı başlayacaktır?

Suna, Hande’nin Nejat’a onun cümleleriyle ilanı aşk ettiğini gördükten sonra Nejat’ın evinden kaçar gibi gider. Hande ve Nejat’ın arasında yaşananları umursamamaya karar verir ancak bu konuda pek başarılı olamaz. Suna, Hande’yle yüzleştiğinde, Hande gerçek yüzünü gösterir.

Suna, kandırıldığını anlar ancak Nejat’a gerçeği söyleyecek ve mektubu verecek cesareti yoktur. Saniye ve Burcuyla dertleştiği sırada sürpriz bir şekilde aradığı cesareti bulur, Nejat ve Hande’nin bulunduğu partiye elinde mektubuyla gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.