Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Benim Tatlı Yalanım 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 9. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Benim Tatlı Yalanım 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 9. son bölüm izle
benim tatli yalanim 10 yeni bolum fragmani yayinlandi mi benim tatli yalanim 9 son bolum izle 96501 - Benim Tatlı Yalanım 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 9. son bölüm izle
Trendyol
Trendyol

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde; Suna, Hande’nin Nejat’a onun cümleleriyle ilanı aşk ettiğini gördükten sonra Nejat’ın evinden kaçar gibi gider. Hande ve Nejat’ın arasında yaşananları umursamamaya karar verir ancak bu konuda pek başarılı olamaz.

BENİM TATLI YALANIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

 

BENİM TATLI YALANIM 9. SON BÖLÜM İZLE

Suna, Hande’yle yüzleştiğinde, Hande gerçek yüzünü gösterir. Suna, kandırıldığını anlar ancak Nejat’a gerçeği söyleyecek ve mektubu verecek cesareti yoktur. Saniye ve Burcuyla dertleştiği sırada sürpriz bir şekilde aradığı cesareti bulur, Nejat ve Hande’nin bulunduğu partiye elinde mektubuyla gider.

suna - Benim Tatlı Yalanım 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 9. son bölüm izle

Düşen dilek fenerindeki notu okuduktan sonra Nejat’ın aklı karışmıştır. Suna’ya nasıl davranması gerektiğini kestiremez. Suna, çalışma odasında dilek fenerini bulduğunda, Nejat’ın tuhaf hareketleri onun için bir anlam kazanır; Nejat, Suna’nın ona aşık olduğunu öğrenmiştir! Suna, Nejat’ın yüzüne nasıl bakacağını kara kara düşünürken, Nejat Suna’yı akşam yemeğine davet eder.

nejat - Benim Tatlı Yalanım 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 9. son bölüm izle

Yemekte Nejat, Suna’ya hiç beklemediği bir teklifte bulunur. Suna’nın bu sürpriz teklife vereceği cevap ikisinin ilişkisini başka bir düzeye taşıyacaktır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.