Kapat

Bekçilik mülakat yerleri belli oldu! Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı yeri sorgulama ekranı…

Anasayfa
Gündem Bekçilik mülakat yerleri belli oldu! Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı yeri sorgulama ekranı…
bekcilik mulakat yerleri belli oldu bekcilik fiziki yeterlilik sinavi yeri sorgulama ekrani8230 41531 - Bekçilik mülakat yerleri belli oldu! Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı yeri sorgulama ekranı…

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Sınavı mülakat yerleri merakla beklenirken beklenen açıklama geldi ve bekçilik sınavı mülakat yerleri açıklandı. Peki bekçilik sınavı fiziki yeterlilik sınavı tarihleri ve giriş yerleri nasıl öğrenilecek?

BEKÇİLİK SINAV YERLERİ SORGULAMA

BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ YERLERİ

/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.