Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kimse Bilmez 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 8. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Kimse Bilmez 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 8. son bölüm izle
kimse bilmez 9 yeni bolum fragmani yayinlandi kimse bilmez 8 son bolum izle 26491 - Kimse Bilmez 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 8. son bölüm izle
Trendyol
Trendyol

Kimse Bilmez dizisinin son bölümünde; Uygar, Vedat’ı Ali’ye yönlendirir. Vedat, Ali ve Kurtbey’i yan yana görünce Pilot’un kaçırılmasından Ali’yi sorumlu tutar. Pilot’u geri alabilmek için Sevda’yı kaçırır. Ali, Sevda’yı kurtarmak için Pilot’u geri vermek zorundadır, ancak Pilot’u alıkoyan Ali değildir.

KİMSE BİLMEZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KİMSE BİLMEZ FRAGMAN

kimse bilmez 1 - Kimse Bilmez 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 8. son bölüm izle

KİMSE BİLMEZ 8.SON BÖLÜM İZLE

Sevda’nın Uygar’ın ajansında çalışması, Sevda ve Ali ilişkisini derinden etkiler. Sevda, bir yandan babasının sırrı yüzünden Ali’den uzak durmak isterken, içinde taşıdığı aşk duygusu onu Ali’ye iter. Kurtbey ise, Pilot’un Ali’ye hamle yapmasını engellemek için dehşet verici bir plan yapar.

kimse bilmez 2 - Kimse Bilmez 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 8. son bölüm izle

Ali’nin mahallede bulduğu cüzdansa her şeyi değiştirecektir. Ali yıllar sonra kardeşine ilk kez bu kadar yaklaşmıştır. Öte yandan Sevda hiç beklemediği yerden gelen bir tehlikeyle karşılaşır ve ölümle burun buruna gelir. Ali, kardeşine kavuşabilecek mi? Sevda ve Ali aralarındaki engelleri aşabilecek mi?

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.