Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kimse Bilmez 6. yeni bölüm fragman/önizleme yayınlandı! Kimse Bilmez 5. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Kimse Bilmez 6. yeni bölüm fragman/önizleme yayınlandı! Kimse Bilmez 5. son bölüm izle
kimse bilmez 6 yeni bolum fragmanonizleme yayinlandi kimse bilmez 5 son bolum izle 92211 - Kimse Bilmez 6. yeni bölüm fragman/önizleme yayınlandı! Kimse Bilmez 5. son bölüm izle
Trendyol
Trendyol

Kimse Bilmez dizisinin son bölümünde; Sevda, babasının Ali’nin oğlunu öldürdüğünü öğrenince dünyası başına yıkılır. Bir tarafta aşık olduğu adam, diğer tarafta babası vardır.Sevda babasıyla yüzleşince, Sevda’nın gerçekleri Ali’ye anlatma ihtimali Köksal ve Hayriye’yi dehşete düşürür.

KİMSE BİLMEZ 6.YENİ BÖLÜM FRAGMANI/ÖNİZLEME YAYINLANDI

KİMSE BİLMEZ 5. SON BÖLÜM İZLE

Sevda çareyi herkesten kaçmakta bulur. Ancak onu bekleyen tehlikeden habersizdir. Öte yandan Duygu’ya olan ilgisi günden güne artan Pilot, Duygu’ya daha yakın olabilmek için mahallede bir iş yeri açmak ister.

kimse bilmez1 - Kimse Bilmez 6. yeni bölüm fragman/önizleme yayınlandı! Kimse Bilmez 5. son bölüm izle

Bu sırada başına hiç umulmadık bir şey gelir. Pilot’un, Duygu için yaptıkları Duygu’nun Pilot’a olan hislerini değiştirecek midir? Ali, yaşanan tüm olaylardan Uygar’ı sorumlu tutar ve her şeye son vermek için bir karar alır. Uygar için artık her şeyin sonu mudur? Ali’siz yaşayamayacağını düşünen Sevda’ysa, tüm gemileri yakıp Ali’ye gerçekleri anlatmaya karar verir.

Ali’yle Sevda’yı ayırmayı başarmış olan Uygar’sa, Sevda’ya yakınlaşmanın yollarını aramaktadır. Aradığı fırsat ayağına gelir. Köksal’ın Ali’den korktuğunu fark eden Uygar bunu kullanarak sürpriz bir hamle yapar. Ali’yse, Sinan’ı vuran Kepçe’nin peşine düşer. Ali, kendini aklayabilecek mi?

kimse bilmez 2 - Kimse Bilmez 6. yeni bölüm fragman/önizleme yayınlandı! Kimse Bilmez 5. son bölüm izle

Öte yandan, Pilot Sinan’ı vuranın Ali olduğunu düşünmektedir. Bundan dolayı Ali’nin peşine düşmüştür. İki kardeş, kardeş olduklarından habersiz ölümüne bir kavgaya tutuşur. Ali ve Pilot kardeş oldukları gerçeğini öğrenebilecekler mi? Bütün bunlar olurken Köksal’ın Hayriye’ye yaptığı itiraf her şeyi değiştirecektir.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.