Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Her Yerde Sen 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 5.son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Her Yerde Sen 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 5.son bölüm izle
her yerde sen 6 yeni bolum fragmani yayinlandi her yerde sen 5son bolum izle 61644 - Her Yerde Sen 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 5.son bölüm izle
Trendyol
Trendyol

Her Yerde Sen dizisinin son bölümünde; Çita operasyonunun yeni ayağını planlarken Demir’e yakanan ekip durumu kurtarmak için soğuk terler döker ve işi hızlandırmaya karar verirler. Demir’le yakınlaşmaya çalışan Alara’nın eve sürpriz ziyareti Selin’in hiç hoşuna gitmez, ancak gecenin devamında Demir ve Selin’i daha büyük sürprizler beklemektedir.

HER YERDE SEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

HER YERDE SEN 5.SON BÖLÜM İZLE

Selin’in ailesinin gelişi ile telaşa kapılan Firuze ve Leyla durumu idare etmeye çalışırken ortalığı iyice karıştırır. Yıldırım’ın Artemim ekibini arşiv odasında yakalaması şirkette büyük bir krize yol açar.

1 - Her Yerde Sen 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 5.son bölüm izle

Krizin sorumlularından hesap soran Demir, Selin’den zor bir karar vermesini ister. Firuze ve Leyla kendilerini kurtaracak aşkı başlatmak için daha büyük bir hazırlıkla yeniden harekete geçerken Artemim ekibi Demir’i göndermek için planlar yapar. Ancak sürpriz bir gelişme Operasyon Çita’yı tehlikeye atacaktır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.