Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Erkenci Kuş 51. final fragmanı geldi! Erkenci Kuş 50. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Erkenci Kuş 51. final fragmanı geldi! Erkenci Kuş 50. son bölüm izle
erkenci kus 51 final fragmani geldi erkenci kus 50 son bolum izle 49470 - Erkenci Kuş 51. final fragmanı geldi! Erkenci Kuş 50. son bölüm izle
Ilvi Many GEOs

dizisinin 50. yeni bölümünde; Can, Sanem’e büyük bir sürpriz hazırlıyor. Gidişinin ardından Sanem’in çektiği acıları Emre’den öğrenen Can, onu hazırladığı büyük sürprizle mutlu etmek istiyor. ’un final fragmanı yayınlandı…

ERKENCİ KUŞ FRAGMANI

 

ERKENCİ KUŞ FİNAL ÖNİZLEMESİ

 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

Yaşadıkları maceranın ardından rakip ajansın kampanyayı almak üzere olduğunu anlaşılır, Can Sanem’in de yardımıyla sıra dışı bir fikir geliştirir.

Sanem, hayatıyla ilgili radikal bir karar alır. Leyla’nın kampanyayı kurtarmak için söylediği küçük yalan ajansta büyük sorunlar yaratır. Can’ı yeniden kazanmaya çalışan Sanem ise yaşadığı bir olay nedeniyle radikal bir karar alır.

Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, kişisel hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Erkenci Kuşun 51. bölümde final yapacağı haberi doğrudur. Kanalla yapılan anlaşma 52 bölüm olup, 52 bölüm Kurban Bayramı’na denk geldiği için kanalımız ile konuşup 51. bölüm final olmasına karar verilmiştir.”

“Erkenci kuş oyuncuları ve teknik ekibi 15 aydır hiç durmadan çalışmaktadır. Tatil onlarında hakkıdır.kalan 3 bölüm. Keyfini çıkarın. Teşekürler.”

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.