Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Erkenci Kuş 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Can’dan Sanem’e romantik sürpriz

Anasayfa
Magazin Erkenci Kuş 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Can’dan Sanem’e romantik sürpriz
erkenci kus 49 yeni bolum fragmani yayinlandi can8217dan sanem8217e romantik surpriz 26250 - Erkenci Kuş 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Can’dan Sanem’e romantik sürpriz
Trendyol
Trendyol

ERKENCİ KUŞ 49. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 

 

Erkenci Kuş 49. yeni bölüm fragmanı geldi. Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde; geçirdiği trafik kazasının ardından hayata tutunmayı başaran Can, hem kendini hem Sanem’i şoke eden sorunu yaşadığını farkına varır. Sorunla yüzleşen Sanem, ekibin de yardımıyla ajansı tekrar açar fakat her ikisi de ne kadar zorlu bir sürece girdiklerinin farkında değillerdir.

ERKENCİ KUŞ 48. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ERKENCİ KUŞ 48. SON BÖLÜM İZLE

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can’la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can’ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem’dedir.

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem’e bir teklifte bulunur. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.