Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Erkenci Kuş 47. yeni bölüm fragmanı geldi! Can ve Sanem aşkı yeniden canlanıyor….

Anasayfa
Magazin Erkenci Kuş 47. yeni bölüm fragmanı geldi! Can ve Sanem aşkı yeniden canlanıyor….
erkenci kus 47 yeni bolum fragmani geldi can ve sanem aski yeniden canlaniyor8230 90023 - Erkenci Kuş 47. yeni bölüm fragmanı geldi! Can ve Sanem aşkı yeniden canlanıyor….
Trendyol
Trendyol

Erkenci Kuş 47. yeni bölüm fragmanı geldi. Erkenci Kuş son bölümde; Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak? Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?

ERKENCİ KUŞ 47. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI 

 

ERKENCİ KUŞ 47. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

ERKENCİ KUŞ 46. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sanem ve Can’ın iş ortaklığı aşklarını etkileyecek mi? Can ve Sanem’in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?

Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak? Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.