Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Erkenci Kuş 46. yeni bölüm 2. fragmanı: Can, Sanem’in ideal erkeği olmak için uğraşıyor

Anasayfa
Magazin Erkenci Kuş 46. yeni bölüm 2. fragmanı: Can, Sanem’in ideal erkeği olmak için uğraşıyor
erkenci kus 46 yeni bolum 2 fragmani can sanem8217in ideal erkegi olmak icin ugrasiyor 12475 - Erkenci Kuş 46. yeni bölüm 2. fragmanı: Can, Sanem’in ideal erkeği olmak için uğraşıyor
Aliexpress TR

ERKENCİ KUŞ 46. BÖLÜM ÖN İZLEME

ERKENCİ KUŞ 46. BÖLÜM 1.

 

Erkenci Kuş 46. yeni bölüm fragman geldi. Erkenci Kuş 45. son bölümde; Can, Sanem’in boynunda evlilik yüzüğünü gördüğünde onun bir yıldır Can’ın aşkını boynunda taşımış olduğunu anlıyor. Can’ın gözleri doluyor ama Sanem sadece “ortak” olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor. Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor. Sanem de boş durur mu, o da Can’ın canından değerli olan bandananın peşine düşüyor. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidiyor.

ERKENCİ KUŞ 45. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

Sanem’in kreminin bir an önce reklamını yapmaları gerekiyor. Bütçeleri yok, kendi aralarında halledecekler. Çekimde bizimkiler oynayınca, bir de Can’ın Sanem’in kokusuna olan tutkusu eklenince çılgın bir reklam çekimi bizleri bekliyor!

Emre ve Leyla ise iş yaşantısının stresi ile boğuşuyorlar. Emre yeni işine uyum sağlamakta zorlanıyor, Leyla’nın desteğine çok ihtiyacı var. Ama Leyla da işte çok yoğun. Acaba Leyla, Emre’nin ona ihtiyacı olduğunu anlayabilecek mi?

Sonunda Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla…. Ama ne yaparlarsa yapsınlar kazanan aşk olacak

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.