Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Deniz Akkaya kızıyla verdiği mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linç edildi

Anasayfa
Moda Deniz Akkaya kızıyla verdiği mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linç edildi
deniz akkaya kiziyla verdigi mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linc edildi 21634 - Deniz Akkaya kızıyla verdiği mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linç edildi
Ilvi Many GEOs

9 yaşındaki kızı Ayşe ile birlikte, bir markası için kamera karşısına geçti. Markanın anne-kız kombinleri için Antalya’da gerçekleşen çekimlerde, Ayşe toplamda 2 tasarım giydi. Akkaya ise çekim sonrası, kızıyla olan fotoğrafları hesabından paylaştı.
deniz akkaya 4 - Deniz Akkaya kızıyla verdiği mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linç edildiPaylaşım sonrası, sosyal medyada başlayan eleştiriler, gazete köşelerine kadar uzadı… Pek çok kişi ünlü modeli ‘Sen ne biçim bir annesin’, ‘Hangi anne kızını böyle şeylere alet eder’ gibi sözlerle suçladı. Hatta kızının rızasını almadan böyle bir çekime ‘Evet’ dediğini iddia edenler de oldu. Akkaya da, sosyal medya hesabından kızıyla bir çekti ve Ayşe’nin kendi rızasıyla bu çekimi yaptıklarını açıkladı.
deniz akkaya 1 573x660 - Deniz Akkaya kızıyla verdiği mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linç edildiÇekimlerde insanı rahatsız edecek hiçbir şey olmadığı gibi, günümüzde pek çok blogger anne, küçücük çocuklarının mayolu, bornozlu, yatakta, makyajla fotoğraflarını paylaşıyor. Bazıları işi o kadar abartıyor ki, 5 yaşındaki çocuk, çocukluktan çıkmış adeta bir kadına dönüşmüş.
deniz akkaya 2 549x660 - Deniz Akkaya kızıyla verdiği mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linç edildiLakin şu da bir gerçek ki, yurtdışında 18 yaş altı çocuk ya da genç modellerin, tanıtım, reklam çekimlerinde, moda dergilerinde ve podyumda olmaları uzun zamandır tartışılıyor. Öyle ki Vogue ve yayıncı kuruluşu Conde Nast, geçtiğimiz yıl 18 yaş altı hiçbir modele yer vermeyeceğini açıklamıştı.
deniz akkaya 3 539x660 - Deniz Akkaya kızıyla verdiği mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linç edildiArdından ise Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) bir çağrıda bulunarak “18 yaş altı çocuklarla çalışmayın” diyerek markalara ve tasarımcılara çağrıda bulundu. Artık alınan bir kararla yurtdışında 18 yaş altına kısıtlama getirildi.
deniz akkaya 5 660x423 - Deniz Akkaya kızıyla verdiği mayolu pozlar nedeniyle sosyal medyada adeta linç edildiDolayısıyla Akkaya’nın kızı ile yaptığı çekim çok güzel. Dedikleri gibi kendilerine de hatıra kalmış. Fakat ne amaç için yapılırsa yapılsın, yine de çocukları çok da fazla erken yaşlarda moda dünyasının içine çekmemek gerekiyor diye düşünüyorum…

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.