Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Canevim 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 8. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Canevim 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 8. son bölüm izle
canevim 9 yeni bolum fragmani yayinlandi canevim 8 son bolum izle 12762 - Canevim 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 8. son bölüm izle
Ilvi Many GEOs

Canevim dizisinin son bölümünde; Sezgin ve Elvan, kötü sona engel olmak için onları barıştırmaya çalışırken bunun pek de kolay olmayacağını fark edeceklerdir. Taylan’ın tüm davetliler önünde saldırıya uğraması, üstüne üstlük durumdan çok da rahatsız görünmemesi Feryal için bardağı taşıran son damla olur.

CANEVİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

CANEVİM FRAGMAN

1 - Canevim 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 8. son bölüm izle

CANEVİM 8. SON BÖLÜM İZLE

Ceylan’dan sonsuza kadar kurtulmak isteyen Feryal, bir yandan Taylan’ı korumak bir yandan da Ömer ve Ceylan arasındaki gerçekleri ortaya çıkarmak zorundadır. Taylan ise Simla’yı da içine çektiği oyunla, Ceylan’a yaklaşmasının daha kolay olacağını fark etmiştir. Atölyede işe başlayan Elvan’ın uzun süredir kapalı olan telefonuna ihtiyaç duyması, geçmişi ve ailesiyle ilgili korkularını gün yüzüne çıkarır. Müjgan ise davette tanıştığı Yener’le buluşurken, yanlış anlaşılmalara engel olamaz.

Atölyenin açılışında Kristina’yla bir arada görülen Taylan’ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zordur. Taylan’ın Ömer’in yüzüne karşı meydan okuması, Ceylan’la Ömer arasında büyük bir çatışma başlatır. Artık Ömer’in hedefinde Taylan vardır. Diğer taraftan Taylan, Ceylan’la baş başa kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz.

2 - Canevim 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 8. son bölüm izle

Ceylan, Taylan’ın gittikçe belirginleşen tavırları sonucunda artık onun ilgisinden neredeyse emindir. Ancak Taylan’dan beklenmedik bir manevra gelecektir. Haksever ailesinin yaşadığı maddi sıkıntılar ise Elvan’ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına yol açar. Elvan’la sürekli çatışma halinde olan Müjgan’ın hiç beklemediği bir anda karşına çıkan kişi, genç kızı çok etkileyecektir.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.