Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Canevim 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 6. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Canevim 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 6. son bölüm izle
canevim 7 yeni bolum fragmani yayinlandi canevim 6 son bolum izle 92705 - Canevim 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 6. son bölüm izle
Ilvi Many GEOs

Canevim dizisinin 6. son bölümünde; Ceylan’ın ablasının yardımıyla Kristina’dan gerçeği öğrenme çabası Taylan’ın tüm planlarını tehlikeye atmıştır. Yaşananlar yüzünden çok gerilen Kristina bu oyuna daha fazla devam edemeyeceğini hisseder ve harekete geçer. İşte Canevim 7. yeni bölüm fragmanı…

CANEVİM 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

canevim - Canevim 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 6. son bölüm izle

CANEVİM 5. SON BÖLÜM İZLE

Onun bu kararı Taylan’ı oldukça zor durumda bırakır. Fikret’in izini süren Ömer ise Taylan’la karşı karşıya gelir. Taylan’dan öğrendikleri, Ömer’in, Ceylan’la ilişkisinde yeni bir gerilime neden olacaktır.

Ceylan’a yakın olmak için uğraşan Taylan, mahalleye bir yatırım yapmaya karar verir. Bu durumdan hoşlanmayan Feryal ise oğlunu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Kardeşinin yaşadıkları yüzünden Elvan’ın ailesine dair kötü hatıraları tekrar gün yüzüne çıkarken, Sezgin gün geçtikçe Elvan’a daha fazla bağlanmaktadır.

canevim2 - Canevim 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim 6. son bölüm izle

Herkes Ceylan’a destek olmaya çalışırken, hayatlarında ilk kez gördükleri bu kızın doğruyu söyleyip söylemediğini anlamaya çalışırlar. Ömer ise üzerine atılan bu büyük iftirayla öfkeden deliye döner. Kendini herkesin gözünde temize çıkarmak için ya Kristina’nın gerçekleri anlatmasını sağlayacak, ya da onu kapısına kadar gönderen, bu olayın arkasındaki esas kişiyi ortaya çıkartacaktır. Taylan’ın hazırladığı hikaye Ceylan için yıkıcı olur. Taylan, kurduğu zorlu planın adımlarının doğru işlediğinden emin olmak için her boşluğu doldururken, Ceylan’la yakınlaşmak için büyük bir fırsat yakalar.

 

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.