Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle
benim tatli yalanim 8 yeni bolum fragmani yayinlandi benim tatli yalanim 7 son bolum izle 59410 - Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle
Ilvi Many GEOs

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde; Suna, Nejat’a, “Aç kapıyı, gir içeri” şarkısını söyledikten sonra Nejat’ın yanından kaçar. Yoksa Nejat’a aşık mı olmuştur? Bu Suna için tam bir felakettir! Suna, bu evcilik oyununun kafasını karıştırdığını düşünür. Belki de sadece oyuna fazla kaptırmıştır kendisini. Suna, kendi duygularını anlamaya çalışırken, Nejat’a karşı tavırlarında saçmalar.

BENİM TATLI YALANIM 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

BENİM TATLI YALANIM YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 

 

 

dizi 2 - Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle

BENİM TATLI YALANIM SON BÖLÜM İZLE

Nejat ise Suna’nın aklına takılan ciddi bir sorunu olduğunu düşünür ve ne olduğunu anlamak için harekete geçer. Kayra, ailesiyle birlikte dilek feneri uçurmak ister. Hepsi dileklerini kağıtlara yazıp, gökyüzüne bırakırlar.

dizi 1 - Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle

Kayra’nın takviminde annesiyle geçireceği günler hızla azalırken, Nejat bir sürpriz yapmaya karar verir. Kayra, anne ve babasıyla ilk tatilline çıkacaktır. Çok heyecanlı başlayan tatilleri Nejat’ın peşini bırakmayan iş telefonları yüzünden sık sık bölününce, Suna olaya el koyar. Tatilde oldukları süre boyunca her ikisi de telefonlarını kapatır ve İstanbul’da olanlardan uzaklaşırlar. Bu sırada Nejat’ın yılın iş insanı olarak kapağında olacağı dergi basılmak üzeredir ve kapakta Suna da vardır.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.