Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Benim Tatlı Yalanım 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 4. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Benim Tatlı Yalanım 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 4. son bölüm izle
benim tatli yalanim 5 yeni bolum fragmani yayinlandi mi benim tatli yalanim 4 son bolum izle 62420 - Benim Tatlı Yalanım 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 4. son bölüm izle
Ilvi Many GEOs

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde; Suna’nın bir anlık dikkatsizliği yüzünden Kayra rahatsızlanınca Nejat, Suna’yı hayatlarına sokmakla büyük bir hata yaptığını anlar ve Suna’yı kovar. Suna, vicdan azabından perişan haldedir ve geri dönmek istemektedir. Suna, Nejat’tan aldığı parayı bahane ederek, kendini Nejat’a affettirmeye çalışır.

BENİM TATLI YALANIM 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

BENİM TATLI YALANIM FRAGMAN

Nejat, Suna’nın tam bir fırsatçı olduğunu düşünürken, öğreneceği gerçek ikisinin ilişkisini başka bir boyuta taşır. Bu sırada Şevket, Suna’nın söylediği yalanların peşine düşmüştür.

1 7 - Benim Tatlı Yalanım 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 4. son bölüm izle

BENİM TATLI YALANIM 4. SON BÖLÜM İZLE

Nejat, Şevket Baba’yı Suna’nın çalışmasına izin vermesi için ikna edecek mi? Hande ise Aylin’nin foyasını çıkarma peşindedir.

Şevket, Suna’yı Nejat’ın evinde bulduğunda, Nejat’ın yalanı her ikisini de kurtarır ; Suna, Kayra’nın bakıcısıdır. Şevket, Suna ona yalan söylediği için sinirlenmiştir ve Suna’nın bakıcılık yapmasını asla istememektedir.

2 2 - Benim Tatlı Yalanım 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 4. son bölüm izle

Suna, Kayra için hayatında ilk defa babasına karşı gelir ve Nejat’ın evine geri döner. Bu sırada düşmanını daha yakından tanımak isteyen Hande, Suna’yı yemeğe çıkarır ve Suna’nın söylediği bir şey onu şüphelendirmeye başlar.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.