Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Afili Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 6.son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Afili Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 6.son bölüm izle
afili ask 7 yeni bolum fragmani yayinlandi afili ask 6son bolum izle 58832 - Afili Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 6.son bölüm izle
Ilvi Many GEOs

dizisinin son bölümünde; ipleri ele geçiren Ceyda, ikiliyi elinde oynatmaya başlar. Ceyda yetmez gibi Sabri de Ayşe’nin başına bela olur. Ayşe ve Kerem her yönden sıkışmış durumdadır. Durum öyle bir hal alır ki evlilik oyunu çökmeye başlar.

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Görüntüleri servis edilen Ayşe çok zor bir durumla karşı karşıya kalır. Bu kriz aileleri de etkiler. Kerem ise bu işin peşini bırakmamaya niyetlidir. Ayşe için zor günler başlar. Başta ailesi ve işi olmak üzere yavaş yavaş her şeyini kaybeder.

kerem - Afili Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 6.son bölüm izle

AFİLİ AŞK 6. SON BÖLÜM İZLE

AFİLİ AŞK DİZİSİNİN KONUSU

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

ceyda - Afili Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 6.son bölüm izle

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.