Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ayşe Kerem’i bir kez daha kurtarıyor

Anasayfa
Magazin Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ayşe Kerem’i bir kez daha kurtarıyor
afili ask 6 yeni bolum fragmani yayinlandi ayse kerem8217i bir kez daha kurtariyor 54576 - Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ayşe Kerem’i bir kez daha kurtarıyor
Ilvi Many GEOs

AFİLİ AŞK 6. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

AFİLİ AŞK 6. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI

 

dizisinin 5. son bölümünde; Görüntüleri servis edilen Ayşe çok zor bir durumla karşı karşıya kalır. Bu kriz aileleri de etkiler. Kerem ise bu işin peşini bırakmamaya niyetlidir. Ayşe için zor günler başlar. Başta ailesi ve işi olmak üzere yavaş yavaş her şeyini kaybeder. Kerem ve Ayşe girdikleri oyunda bu büyük sınavı verebilecek midir?

AFİLİ AŞK 5. SON BÖLÜM İZLE

Ceyda’nın yapacağı hamle ise her şeyi derinden sarsmaya yetecektir. Kerem, Ayşe’nin ailesi ile geçirdiği gece ilginç bir sürprizle karşı karşıya kalıyor.

Ayşe sayesinde babasına yakalanmaktan kurtulan Kerem için sıkıyönetim günleri başlar. Yiğiterlerin evini sürpriz bir şekilde basan böceklerle gündem hızla değişir. Aile bir süreliğine evi boşaltmak zorunda kalır. Ayşe ve Kerem geceyi Ayşe’nin ailesinde geçirecektir.

Kerem aile ortamında sıkıntıdan patlarken kendini bekleyen büyük sürprizden habersizdir. Ayşe ise, hayatını yoluna koyma derdindedir. Modamu’da çalışmaya başlayan Ayşe, başına geleceklerden habersizdir.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.