Kapat

Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 5. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 5. son bölüm izle
afili ask 6 yeni bolum fragmani yayinlandi afili ask 5 son bolum izle 9469 - Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 5. son bölüm izle

Afili Aşk dizisinin 5. son bölümünde; Görüntüleri servis edilen Ayşe çok zor bir durumla karşı karşıya kalır. Bu kriz aileleri de etkiler. Kerem ise bu işin peşini bırakmamaya niyetlidir. Ayşe için zor günler başlar. Başta ailesi ve işi olmak üzere yavaş yavaş her şeyini kaybeder. Kerem ve Ayşe girdikleri oyunda bu büyük sınavı verebilecek midir?

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


AFİLİ AŞK 5. SON BÖLÜM İZLE

Ceyda’nın yapacağı hamle ise her şeyi derinden sarsmaya yetecektir. Kerem, Ayşe’nin ailesi ile geçirdiği gece ilginç bir sürprizle karşı karşıya kalıyor.

caglar ertugrul - Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 5. son bölüm izle

Ayşe sayesinde babasına yakalanmaktan kurtulan Kerem için sıkıyönetim günleri başlar. Yiğiterlerin evini sürpriz bir şekilde basan böceklerle gündem hızla değişir. Aile bir süreliğine evi boşaltmak zorunda kalır. Ayşe ve Kerem geceyi Ayşe’nin ailesinde geçirecektir.

Kerem aile ortamında sıkıntıdan patlarken kendini bekleyen büyük sürprizden habersizdir. Ayşe ise, hayatını yoluna koyma derdindedir. Modamu’da çalışmaya başlayan Ayşe, başına geleceklerden habersizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.