Kapat

Sen Anlat Karadeniz 53.Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali)

Anasayfa
Fragman Sen Anlat Karadeniz 53.Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali)

Sen Anlat 53.Bölüm 2. hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü 29 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde , İrem Helvacıoğlu ve Öykü Gürman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan sitesinde dizilerin ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Nefes, Melek ve Genco’yu bir arada görünce genç kızın hayatında ters giden bir şeyler olduğunu sezinler. Nefes, Melek’e neler olduğunu öğrenmek için harekete geçerken, Melek’in kaçışının bedelini Nilüfer öder.

Tahir, Murat’ı içine bulaştığı beladan kurtarmak isterken onu daha büyük bir uçuruma yuvarladığının farkında değildir. Öfkesine hakim olamayan Tahir, Murat’ı tamamen kaybedecektir.

Nefes kendisi gibi zulme uğramış kadınlara umut olmak, nefes olmak için radyo programına çıkar. Melek’in Nefes’e ulaşmaya çalıştığını gören Genco onu alıkoyarken, Melek’in direnişi Genco’nun yanacağı cehennemin fitilini ateşler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.