Kapat

Hercai 9. yeni bölüm fragmanı: Miran, Reyyan’ın Şadoğlu olmadığını öğrenecek mi?

Anasayfa
Magazin Hercai 9. yeni bölüm fragmanı: Miran, Reyyan’ın Şadoğlu olmadığını öğrenecek mi?
hercai 9 yeni bolum fragmani miran reyyan8217in sadoglu olmadigini ogrenecek mi 72341 - Hercai 9. yeni bölüm fragmanı: Miran, Reyyan’ın Şadoğlu olmadığını öğrenecek mi?

HERCAİ 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

“Miran’ın dinlediği masal gerçek olacak…”#Hercai 9. Bölüm Fragmanı #Hercai Cuma 20.45’te #atv‘de@atvcomtr @MiaYapim pic.twitter.com/gnPEY6borb

(@HercaiDizi) May 3, 2019

Hercai dizisi ’de 8. Bölümü ile ekrana geldi. Hercai son bölümde; Reyyan intikam almak için harekete geçiyor. Kalbi kanaya kanaya Azat ile evlilik yolunda ilerliyor. Miran, Reyyan’ın kararını kabullenemezken Hazar’ın sözleri ile şok oluyor. Hazar’ın annesi Dilşah’ı sevdiğini söylemesi ile dağılıyor. Kimin doğruyu söylediğini düşünmeye başlıyor. Hazar, Dilşah’ın öldüğü gecede neler olduğunu öğrenmek için bir kez daha babasını sorguya çekiyor. Haberimizden Hercai 8. Son bölüm son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 8. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Zehra, Azat’ın sözlerinden sonra Reyyan ile konuşmak istiyor. Azat, ailesine Reyyan ile yarın evleneceğini söylüyor. Yaren ağabeyini desteklerken Azat ona da pas vermiyor. Miran, Azat’ın sözlerinden sonra Fırat ile salıncağın yanına gidiyor. Reyyan’a üzülen Miran, Reyyan’a gidilecek yer bırakılmadığını anlatıyor. Ayrıca Reyyan’ın evlilik kararının altında çaresizlik olduğunu söylüyor. Fırat, Miran’ı gerçekle yüzleştirmek istiyor ve kimsenin Reyyan’a zorla bir şey yaptırmayacağına dikkat çekiyor. Miran, Reyyan’ın kendisi için değil ailesi için böyle bir karar verdiğine inanıyor. Ayrıca Reyyan’ın kalbinden de emin. Reyyan’ın aklında da Miran var. Zehra kızının perişan halinin farkında. Reyyan, Miran ile görüştüğünü anlatıyor. Zehra, kızının hala Miran’ı isteyip istemediğini soruyor. Annesi Reyyan’a Azat ile evlenmesinin doğru olmadığını anlatmaya çalışıyor. Ama Reyyan kararlı davranıyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

HAZAR: ANNENİ SEVDİM

Hazar, Dilşah’ın mezarlığına gidiyor. Ağlayarak içini döküyor ve ‘neden ben ölmedim’ diyor. Hazar yüreğindeki yangını anlatıyor. Miran’ın onu düşman bellediğini ve haksız yere intikam aldığını söylüyor. Tam o sırada Miran geliyor. Hazar’ı görünce yakasına yapışıp hesap soruyor. Üstüne bir de silah çekiyor. Hazar, ‘kimsenin namusunu kirletmedim, babanı öldürmedim. Anneni sevdim’ diyor. Miran, Hazar’a inanamazken, ölümleri ile ilgisi olmasını söylüyor. Miran öfke ile yanıyor. Hazar susmuyor ve alacağını aldığını bundan sonra onlardan ve Reyyan’dan uzak durmasını söylüyor. Hazar’ın sözleri Miran’ın aklını karıştırıyor.

YAREN ZEHRİNİ AKITIYOR

Yaren, Miran’ın ağabeyi ile evlenme kararı ile iyilik perisine dönüşüyor. Reyyan’a gelinlik bile getiriyor. Ama Yaren yine bir işler peşinde. Miran ile Reyyan’ın düğün fotoğraflarını da zarf içinde Reyyan’a veriyor. Reyyan’ın kalbi daha da kanıyor. Miran’ı bir türlü unutamıyor. Ama Gönül ile olan evliliği de kabullenemiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.