Kapat

Dengi Dengine 1.Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa
Fragman Dengi Dengine 1.Bölüm 2. Fragmanı

Dengi Dengine 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan 5 bölümlük mini 3-7 Haziran arası bayram haftasında her akşam 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan ve Murat Kekilli gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan sitesinde dizilerin ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Arkadaşları Toprak’ı elim bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora; bir rock festivalinde sahneye çıkmak isteyen Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışmaya başlarlar. Ancak bu uğurda kazanmaları ve çekecekleri kliple festivale kabul edilmeleri gerekmektedir. İş arama serüvenleri tuhaf bir rektör olan Niyazi’nin odasında son bulur. Niyazi’nin teklifiyle mahalle muhtarının yanına gider ve kendilerini bir anda ramazan davulcusu olarak bulurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.