Kapat

Bir Zamanlar Çukurova 33. yeni bölüm fragmanı geldi! Züleyha ve Fekeli yıkılıyor

Anasayfa
Fragman Bir Zamanlar Çukurova 33. yeni bölüm fragmanı geldi! Züleyha ve Fekeli yıkılıyor

Merakla beklenen  33. yeni bölüm geldi. Yayınlanan son bölümde sarhoş olan Demir, Seher’le aynı yatağa yatıyor. Uyandığında ise Seher’i görünce şoke oluyor ve Seher’e bağırıyor. Dizinin son sahnesinde ise Ercüment, Yılmaz’ı silahla vuruyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 32. bölüm özeti…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 32. BÖLÜM ÖZETİ

Demir sarhoş şekilde eve geliyor. O kadar sarhoş ki Seher’i Züleyha ile karıştırıyor. Seher bu fırsatı kaçırmadan Demir’i yatağa yatırıyor ve soyunup o da yanına yatıyor. Demir uyandığında yanında Seher’i görüp şok oluyor. Ve Ercüment de Demir uyanmışken odaya girip onları beraberken görüyor. Gülümseyerek ‘pardon’ deyip çıkıyor. Demir, Seher’e bağırıyor ‘buna nasıl cesaret edersin’ diyor. Seher ağlamaya başlıyor. Bağırarak dışarı çıkıyor ve eve doğru gidiyor. Demir de ‘bir şey olmadı’ diyerek savunma yapıyor. Ercüment ise onunla dalga geçiyor ve o sarhoşlukla her şeyin olabileceğini söylüyor. Seher ise ağlayarak evde çalışan biri tarafından konağa götürülüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

DEMİR’İN PAÇALARI TUTUŞUYOR

Hünkar ve Züleyha yemek masasında iken Seher arabayla eve geliyor ve ağlayarak içeri koşuyor. Kimse ne olduğunu anlayamıyor. Hünkar durumu araştırmaya başlıyor. Sonra da Fadik’ten ne olduğunu öğrenmesini istiyor. Seher bağıra bağıra ağlıyor ve hiçbir şey söylemiyor. Fadik sinirlenip odadan çıkıyor. Demir telaşla eve doğru yola koyuluyor. Ercüment kimseye bir şey söylememesini söyleyerek ondan sır çıkmayacağının altını çiziyor. Demir eve girişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hünkar telaşla Demir’in arkasından eve giriyor. Demir, hemen Seher’i soruyor. Demir ‘onu hemen evden göndermeliyiz’ diyor. Hünkar sebebini merak edince Ercüment olayı anlatmaya başlıyor. Hünkar şok içinde kalırken, Demir ‘olmadı bir şey’ diyerek çıkışıyor. Dışarıda sıkılan Züleyha eve giriyor. O sırada çalışma odasında hararetli tartışma devam ediyor. Demir, Seher’in konuşmasından korkuyor. Hünkar, Züleyha’nın geldiğini fark edip durumu kurtarıyor. Hünkar hemen yalan uydurup Seher’in Demir’in arabasını kullanmaya çalıştığını ve kaza yaptığını anlatıyor. Züleyha, Seher ile konuşmak istiyor ama Hünkar izin vermiyor. Hünkar Seher ile konuşmaya kendi gidiyor. Seher ‘hayatım bitti benim’ diyerek ağlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.