Kapat

Yavuz ve Tim omuz omuza! Söz 79. yeni bölüm fragman / ön izleme yayınlandı mı? (Söz 78. Son Bölüm izle)

Anasayfa
Video Yavuz ve Tim omuz omuza! Söz 79. yeni bölüm fragman / ön izleme yayınlandı mı? (Söz 78. Son Bölüm izle)

dizisi 78. son bölüm bu akşam ekrana geldi. 78. Son bölümde, Derya’nın vurulması Yavuz’u harekete geçiriyor. Yalnız Kurt bu sefer çok daha kararlı ve hedefine kilitleniyor. Tek başına düşmanlarının karşısına çıkıyor. Ve sonucu ne olursa olsun dönmeye de niyeti yok. Derya ameliyata alınırken Yavuz Linda’nın peşinde düşüyor. Tim mayına basan Aşık’ı kurtarmak için harekete geçiyor. Ardından Albay Erdem, Yavuz’un sınır dışında olduğunu söyleyerek Tim’i arama kurtarma ile görevlendiriyor. dizisi son bölümde başka neler yaşandı? 76. Bölüm izleme linki ve 79. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

SÖZ 78. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz bir kez daha sevdikleri ile sınavdan geçiyor. Derya vuruluyor. Yavuz’un ipleri de o an kopuyor. Sevdiği kadını kendi elleri ile yetiştiren Yavuz’un öfkesi daha da artıyor. Yavuz ‘benim yatmam gereken yerlerde hep sevdiklerim yatıyor’ diye düşünüyor. Derya hastaneye getirilir getirilmez ameliyata alınıyor. Üstelik çok kritik bir ameliyat Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya’nın başına gelenlerin hesabını Linda’dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçiyor. Yavuz bedeli ne olursa olsun durmayacağını söylüyor. Hastaneden çıkarken ‘bana kimse sakin ol, dur falan demesin’ diyor.

soz - Yavuz ve Tim omuz omuza! Söz 79. yeni bölüm fragman / ön izleme yayınlandı mı? (Söz 78. Son Bölüm izle)

AŞIK’IN BAŞI DERTTE

Tim, Aşık’ı kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Mayına basan Aşık’ı orada bırakmaya niyeti olmayan Tim üyeleri Dragan’ın adamları tarafından rahat bırakılmıyor. Pusuya yatan teröristler Aşık’ı omzundan vuruyor.

tim - Yavuz ve Tim omuz omuza! Söz 79. yeni bölüm fragman / ön izleme yayınlandı mı? (Söz 78. Son Bölüm izle)

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

YAVUZ HEDEFE KİLİTLENDİ

Yavuz Linda’nın peşine düşüyor. Linda’nın evi ne kadar güvenli olsa da Yavuz’un bu engelleri aşması çok da zor olmuyor. Linda can güvenliğinin kalmadığını anlatınca çareyi Dragan’a sığınmakta buluyor. Ancak Yavuz için henüz Linda defteri kapanmıyor Eylem, Tarık vasıtasıyla Linda’nın yerini öğreniyor. Yavuz bir an bile durmadan harekete geçiyor. Albay Erdem Tim’e Yavuz’u bulma görevi veriyor. Yavuz’un sınır dışında olduğu bilgisi geliyor. Erdem, arama kurtarma ekibi olarak Tim’in görevlendirdiğini söylüyor. Ve Yavuz Linda’yı sıkıştırıyor. Linda’yı köşeye sıkıştıran Yavuz’un yolu Tim ile kesişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.